• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1584-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد خبر داد:

تشکیل بیش از 1500 پرونده تخلف اصناف در مرداد ماه

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد گفت: تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده در این مدت که به سازمان تعزیرات حکومتی نیز ارسال شده 1589 مورد بوده است.

امیر دلداری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: در مرداد ماه سال جاری از 15 هزار و 650 مورد  از واحدهای صنفی در سطح شهر مشهد بازدید کردیم.
 
وی ادامه داد: تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده در این مدت که به سازمان تعزیرات حکومتی نیز ارسال شده 1589 مورد بوده، همچنین ارزش ریالی پرونده‌ها نیز یک میلیارد و 514 میلیون و 271 هزار و 320 تومان بوده است.
 
مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد افزود: علاوه بر این حدود 165 پرونده شکایت حضوری داشته‌ایم و توانستیم رضایت فرد را جلب کنیم و پول را به فرد شاکی بازگردانیم که تاکنون 842 میلیون تومان پول به شاکیان بازگردانده شده است.
 
دلداری عنوان کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در این مدت در بخش عدم درج قیمت و عدم نصب نرخ‌نامه خدمات است که در این حوزه 561 مورد تخلف به ثبت رسیده است.
 
وی خاطرنشان کرد: همچنین 461 مورد از پرونده‌هایی که به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کردیم در حوزه گران‌فروشی، 332 مورد تقلب، 239 مورد نیز سایر تخلفات و 106مورد عدم صدور صورت‌حساب بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: