• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-988-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

امیررضا خادم خبر داد

چهارهزار طرح نیمه‌تمام، نیازمند بودجه ۱۵ میلیاردی

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان از ۴ هزار طرح نیمه تمام در کشور با هزینه‌ای غالب بر ۱۵ میلیارد تومان خبرداد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، امیررضا خادم معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش ‌و‌ جوانان در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی چند‌منظوره شهدای نوده در خصوص افتتاح این سالن ورزشی اظهارکرد: از اداره کل ورزش‌و‌جوانان خراسان رضوی بابت تلاش و افتتاح این پروژه در این منطقه از شهر که به فضایی فرهنگی و ورزشی نیاز داشت، تشکر می‌کنم.

وی افزود: بر اساس قوانین، سالن‌های ورزشی ساخته شده به بخش خصوصی واگذار خواهدشد و به‌صورت اجاره در اختیار اداره کل ورزش‌وجوانان قرار خواهدگرفت. طی مذاکراتی که داشتیم، سالن چندمنظوره شهدای نوده از این قانون مستثا بوده و با همکاری شهرداری و شواری شهر مشهد این سالن ورزشی خارج از مزایده و به بخش خصوصی واگذار نخواهدشد.

امیررضا خادم تصریح کرد: با توجه به وضعیت خاص اقتصادی کشور، موضاعتی از قبیل پر کردن اوقات فراغت جهت نشاط جوانان از اهمیت بالایی برخوردار است. امیدوارم سالن چندمنظوره شهدای نوده محلی برای نشاط بیشتر و شکوفایی استعدادهای جوانان این منطقه باشد. انشاالله شاهد رشد و پیشرفت نوجوانان و جوانان این منطقه در این سالن ورزشی خواهیم بود.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش ‌و‌ جوانان ادامه‌داد: در این هفته به مناسبت هفته دولت، مدیران ورزشی در سراسر کشور در حال افتتاح مجموعه‌های مختلف ورزشی که با پول خود مردم ساخته شده‌است، هستند. امیدوارم این مجموعه‌ها زمینه‌ساز توسعه و نشاط بیشتر مردم شود.

امیررضا خادم خاطرنشان کرد: ۴ هزار طرح نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که تکمیل آنها هزینه‌ای غالب بر ۱۵ میلیارد تومان در برخواهد داشت. طرح‌هایی از قبیل سالن چندمنظوره شهدای نوده که باتوجه به موقعیت شهری و نیاز مردم در اولویت بوده‌است، سریع‌تر افتتاح شده‌است.

هم‌چنین کوروش صبوریان در حاشیه افتتاح این سالن ورزشی افزود: یکی از ضرویت‌های حاشیه شهر آماده‌کردن زیرساخت‌هایی بود که در این مناطق وجود نداشت. این پروژه با کمک مسئولین در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری رسید. سالن چندمنظوره شهدای نوده با متراژ ۱۳۰۰ مترمربع، ۹۳۰ میلیون تومان هزینه داشته است. فکر می‌کنم افتتاح این سالن ورزشی در حاشیه شهر با وجود استعداد‌های فراوان در این منطقه به رشد و توسعه ورزش کمک خواهدکرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان افزود: در هفته دولت ۳ گود باستانی در شهرستان‌های مه‌ولات و بردسکن افتتاح خواهیم‌کرد. سایر پروژه‌ها نیز آماده شده‌است ولی به دلیل آماده نبودن انشعابات پروژ‌ها ترجیح دادیم در‌صورت کامل شدن کل پروژ‌ه‌ها، آن‌ها را در هفته تربیت‌بدنی افتتاح کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: