• سه شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-1988-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

رییس جدید هیات هاکی خراسان رضوی انتخاب شد

مهدی عدالتی به عنوان رییس جدید هیات هاکی خراسان رضوی انتخاب شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ظهر امروز مجمع انتخابی رییس هیات هاکی خراسان رضوی با حضور ۱۳ عضو مجمع انتخابی از جمله دبیر فدراسیون هاکی، معاون اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نماینده ورزشکاران، داوران، مربیان، شهرستان‌ها، کارگران، آموزش‌و‌پرورش، آستان قدس رضوی و دیگر اعضا در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزارشد.

در این مجمع مهدی عدالتی تنها کاندید حضور در مجمع بود. امیر حجازی دیگر کاندید ریاست هیات هاکی در این مجمع حضور نداشت.

در پایان پس از مجموع ۱۳ رای اخذ شده، مهدی عدالتی نسب با ۱۱ رای توانست ریاست هیات هاکی را برعهده بگیرد. همچنین  امیر حجازی کاندیدای غائب این مجمع یک رای توانست کسب کند. یک رای نیز به عنوان باطله اعلام‌شد.

رییس جدید هیات هاکی خراسان رضوی در خصوص برنامه‌هایش برای هیات هاکی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اصلی هیات هاکی عدم وجود اسپانسر ‌است که با کمک اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تلاش خواهیم کرد این مشکل را حل کنیم. 

وی افزود: درخصوص این حوزه از ظرفیت‌های شهرداری به عنوان اسپانسر نیز می‌توان استفاده کرد و سعی خواهیم داشت هاکی را جزو اولویت‌های رشته‌های ورزشی در شهرداری قرار دهیم. انشالله هیات هاکی به جمع ورزش‌های حمایت شده توسط شهرداری خواهدپیوست.

مهدی عدالتی‌نسب ادامه‌داد: در خصوص استعدادیابی با دانشگاه‌های سطح استان و آموزش‌و‌پرورش تعامل برقرار خواهیم کرد. پیگیر هیات‌های شهرستانی و حل معضل‌های مالی آنان نیز خواهیم بود. برگزاری کارگاه‌های آموزشی و اجرای تقویم آموزشی فدراسیون هاکی نیز جزو وظایف هیات به‌شمار می‌رود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: