• جمعه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-3488-5
  • خبرنگار : 15278
  • منبع خبر : ----

رییس کمیته کار با دستگاه آمادگی جسمانی کشور خبر داد

آسیب کمتر دستگاه‌های آمادگی‌جسمانی نسبت ماشین‌های بدن‌سازی

رییس کمیته کار با دستگاه آمادگی‌جسمانی کشور گفت: دستگاه‌های ورزشی به نسبت ماشین‌های بدن‌سازی از جمله دمبل و هالتر آسیب‌دیدگی بسیار کمتری دارند. 
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، پیمان محبی در حاشیه سمینار تخصصی کار با دستگاه های آمادگی‌جسمانی که در مشهد برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا در خصوص عملکرد کمیته کار با دستگاه‌های آمادگی جسمانی، عنوان کرد: با رویکردی که کمیته کار با دستگاه از سال گذشته شروع کرده، شاهد بازخورد بسیار خوبی از سوی ورزشکاران و همچنین کودکان در اقصی‌نقاط کشور هستیم
 
وی در خصوص آسیب‌رسانی دستگاه‌های ورزشی عنوان کرد: آسیب دستگاه‌های آمادگی جسمانی نسبت به ماشین‌های بدنسازی از جمله دمبل و هالتر بسیار کمتر بوده و ورزشکار نتیجه بهتری به نسبت ماشین‌های بدنسازی کسب می‌کند.
 
ریاست کمیته کار با دستگاه آمادگی جسمانی کشور افزود: در پایان سال جاری اولین دوره مسابقات کار با دستگاه آمادگی جسمانی را در سطح کشور برگزار ‌‌می‌کنیم، همچنین اگر شرایط مهیا باشد مسابقات چهارجانبه بین المللی را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.
 
محبی عنوان کرد: همچنین اولین دوره مربی‌گری کمیته کار با دستگاه با آمادگی جسمانی با رویکرد جدید به زودی برگزار خواهدشد.
 
ریاست کمیته کار با دستگاه آمادگی جسمانی با اشاره به اینکه حدود 70درصد دستگاه‌های آمادگی جسمانی خارجی است، عنوان کرد: به جهت تازگی ورود این دستگاه‌ها به کشورمان حدود 70 درصد دستگاه‌های آمادگی جسمانی وارداتی است. از این جهت با معرفی این دستگاه‌ها به مردم و مربیان، امیدواریم بتوانیم گامی در تولید این دستگاه برداریم.

گفتنی است سمینار کار با دستگاه آمادگی‌جسمانی روز پنجشنبه در مشهد با حضور مدرسین فدراسیون ورزش‌های همگانی به همت نگار منوچهری، مسئول کمیته کار بادستگاه هیات خراسان رضوی برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: