• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-3788-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

زوهانی: میثاقیان برای دریافت مطالباتش صبر کند

سرمربی تیم مشکی‌پوشان خراسان معتقد است با توجه به شرایط بغرنج این تیم و عدم وجود اسپانسر، بدهکارانی همچون علی‌اکبر میثاقیان باید برای دریافت مطالبات خود کمی صبر کنند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حمیدرضا زوهانی سرمربی تیم مشکی‌پوشان خراسان در خصوص دیدار تیم‌های مشکی‌پوشان و قشقایی شیراز و شکست تیمش در برابر حریف شیرازی اظهارکرد: با توجه به اینکه فقط ده روز است تمرینات تیم شروع شده، بازی نسبتا خوبی انجام دادیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم، ولی اشتباهات داوری باعث شد شیرازه تیم مشکی‌پوشان از هم بپاشد.

وی افزود: ده نفره شدن تیم، کار را دشوار‌تر کرد، البته شرایط زمین نیز تاثیرگذار‌بود. تمام تمرینات ما در زمین چمن طبیعی صورت گرفته‌ اما زمین چمن تختی مصنوعی است. گویا ورزشگاه امام‌رضا فقط متعلق به پدیده است و فکر می‌کنم از نظر مسئولان مشکی‌پوشان متعلق به این شهر نیست.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان خراسان ادامه‌داد: با توجه با داشته‌‌هایمان بد بازی نکردیم، ولی روی دو اشتباه فردی گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. داوری در نتیجه بازی تاثیر گذار‌بود. اخراج بهروز افشار اشتباه بود و خطای او کارت زرد نداشت و در کل سخت‌گیرانه بود.

زوهانی در خصوص علی حنطه، سرمربی سابق مشکی‌پوشان تاکید کرد: حنطه زحمات زیادی در این تیم کشید. متاسفانه شرایط بدنی تیم ما فقط ۶۰ درصد است. تیم ما تا دقیقه ۶۰ خیلی خوب بازی کرد ولی به مرور و به دلیل افت شرایط بدنی بازیکنان و خطاهای مکرر بازی از دست ما خارج شد.

وی افزود: مشکی‌پوشان خیلی فرق کرده‌است و باید شرایط تیم را نیز بهبود بخشیم. با بضاعت اندکی که داشتیم از خرید بازیکنان لیگ‌برتری عاجز ماندیم. ۹۵ درصد مشکی‌پوشان بومی است. مسلما ما نیاز به خرید بازیکن ۳۰۰ میلیونی داشتیم ولی توان مالی باشگاه این امر را غیرممکن ساخت.

سرمربی مشکی‌پوشان خراسان در خصوص اظهارنظر خداداد عزیزی در رابطه با انحلال باشگاه و تکلیف مشکی‌پوشان در بازی هفته بعد این تیم عنوان‌کرد: در بازی بعد حتما حضور خواهیم داشت. خداداد عزیزی به عنوان مدیرعامل این تیم هر تصمیمی بگیرد،  اجرا خواهیم‌کرد.

زوهانی در رابطه با اضافه شدن اسپانسر و حمایت مالی از این باشگاه خراسانی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی و بدهی‌های فراوان باشگاه، هیچ اسپانسری حمایت از چنین تیمی را نمی‌پذیرد. یک سری از بدهی‌های باشگاه مربوط به اکبر میثاقیان است. از میثاقیان توقع نداریم بدهی خود را ببخشد ولی می‌تواند کمی صبر کند تا شرایط پایدار شود و مطالباتش را پرداخت کنیم.

وی در خصوص جدایی حق‌دوست و جلالی‌ تصریح‌کرد: حق‌دوست با خواست خودش از ما جدا شد. جلالی نیز در بازی قبلی حضور داشت ولی به علت قرار نگرفتن در ترکیب اصلی تیم، درخواست کرد که از مشکی‌پوشان برود. در فوتبال حرفه‌ای این کادر فنی است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی روی نیکمت بنشیند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: