• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-8887-5
  • خبرنگار : 15260
  • منبع خبر : ----

بازیگر نمایش «رومئو ژولیت» مطرح کرد؛

افت آثار جشنواره بیست‌وهشتم نسبت به سال گذشته

برگزیده سوم بازیگری جشنواره تئاتر خراسان‌رضوی گفت: آثار جشنواره بیست‌هشتم نسبت به سال گذشته کمی دچار افت شده بود که البته نمی‌دانم علت آن هم چه بوده است.

نینا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در حاشیه بیست‌وهشتمین جشنواره تئاتر خراسان‌رضوی در خصوص ارزیابی این جشنواره و کیفیت برگزاری آن اظهار کرد: تک‌تک بچه‌های «رومئو ژولیت» از جان و دل مایه گذاشتند. ما پنج ماه شب و روز تمرین کردیم و به خاطر نقدهایی که بعد از رومئو ژولیت در مورد کار ما انجام شد، امیدم به برگزیده شدن کم شد ولی واقعا الان شوکه‌ام و نمی‌دانم چه بگویم؛ هم برای خودم و هم برای گروهم و هم برای فجر واقعا شوکه‌ شده‌ام و امیدوارم در فجر هم مانند جشنواره استانی موفق باشیم، بچه‌های مشهد را بالا ‌ببریم و سربلند به جشنواره می‌رویم.

وی در خصوص داوری در مورد آثار دیگر جشنواره ادامه داد: من برای اولین بار داوری را فوق‌العاده قبول داشتم و داوران بسیار خوب بودند؛ ولی چون خیلی درگیر تمرین بودم، متاسفانه نتوانستم خیلی از آثار جشنواره را ببینم ولی به همه کسانی که موفق شدند و بالا آمدند و کسانی که بالا نیامدند، خسته نباشید می‌گویم و فکر می‌کنم هر کسی بر اساس ارزش کارش موفق شده است و خود شرکت در این جشنواره بسیار مهم است.

این بازیگر زن تصریح کرد: کیفیت جشنواره خوب بود ولی ای کاش حداقل سالن دوسویه در اختیار ما می‌گذاشتند که این اتفاق برای کار ما و «خیاط» نیفتد تا مجبور به گذاشتن صندلی در صحنه شویم که این کار ما را پایین بکشد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اگر ما مانند تهران سالن دوسویه و چنین امکاناتی را داشتیم این اتفاق برای کار ما نمی‌افتاد و فکر می‌کنم بیشتر از این بالا می‌بودیم.

وی افزود: بنده متاسفانه جشنواره سال گذشته کاری نداشتم و پشت‌صحنه کار می‌کردم؛ ولی هم داوری‌ها و هم کارها پارسال خوب بود و من خیلی از کارها مانند «حذفیات» آقای ضیاءچمنی را دوست داشتم.

این برگزیده جشنواره استانی عنوان کرد: این اتفاق خیلی خوبی برای افراد تازه‌کار بود که روی صحنه جایزه گرفتند و آن‌هایی که نگرفتند، تجربه کردند که البته خیلی افتخار بزرگی برای کسانی است که تازه شروع به کار تئاتر کرده‌اند و یا وارد این جشنواره شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: