• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-4688-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

اصولی: برای مشکی‌پوشان هر کاری بتوانیم می‌کنیم/ ورود مستقیم شورای شهر به فوتبال صلاح نیست

رییس کمیسیون شورای شهر مشهد می‌گوید مسائل درون‌تیمی و بدهی مشکی‌پوشان فراتر از چیزی است که بتوانیم به تنهایی ورود کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، احسان اصولی‌، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد درباره وضعیت مشکی‌پوشان و کمک شورای شهر و شهرداری مشهد به این تیم اظهار کرد: از ابتدا اعلام کردیم که علاقه‌ای به تیمداری مستقیم در ورزش نداریم. گاها بحث می‌شد و حتی به جمع‌بندی‌هایی هم رسیدیم اما در نهایت باز هم به این نتیجه رسیدیم که ورود مستقیم به فوتبال را به صلاح نیست. تجربیات سایر شهرها مثل تبریز هم تجربه موفق و خوبی نبوده‌ است. 

او افزود: حمایت‌مان از حوزه ورزش را اما بارها اعلام کرده‌ایم. با عباسی جلسه‌ای داشتیم، ایشان جزو سرمایه‌های این شهر هستند و زحمات زیادی کشیده‌اند. سال گذشته بودجه بسته‌ شده‌ بود و دست‌مان بسته بود اما امسال سعی داشتیم بودجه‌ای در این خصوص تصویب کنیم.

وی افزود: کمک کردن موضوعی نبوده که چه سال گذشته و چه امسال انجام نداده‌ باشیم. کمک کردن با این که صفر تا ۱۰۰ کار را خودمان انجام بدهیم قطعا متفاوت است. دیروز با عزیزی بعد از انتشار خبر انحلال احتمالی مشکی‌پوشان صحبت کردم، زیرا نسبت به هر دو تیم مشکی‌پوشان و پدیده به عنوان نمایندگان مشهد تعصب دارم.

اصولی تصریح کرد: کارت بازی مشکی‌پوشان برای دیدار با خونه‌به‌خونه صادر نشده‌ بود، خودم ساعت ۱۱ روز قبل از بازی به اتفاق شهردار با تاج صحبت کردیم و ایشان پذیرفتند که رهبر، مدیر تیم مشکی‌پوشان به تهران برود و کارت‌ها صادر شود تا این دیدار برگزار شود. درباره برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) هم مشکلاتی درباره مسائل مالی و پرداخت هزینه استفاده از زمین چمن آستان قدس به وجود آمده‌ بود که باز هم شهرداری و شورا آن را پرداخت کردند.

رییس کمیسیون فرهنگی‌ اجتماعی شهر مشهد گفت: برای مشکی‌پوشان و پدیده هر کاری بتوانیم می‌کنیم، تنها مجموعه‌ای هستیم که وارد شدیم و کمک کرده‌ایم اما همان‌طور که خداداد هم در صحبت‌هایش اشاره کرده، مسائل درون‌تیمی و بدهی این باشگاه فراتر از چیزی است که بتوانیم به تنهایی ورود کنیم. اگر این ماجرا سر و شکل مناسبی پیدا کند، قطعا باز هم کمک خواهیم‌ کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: