• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-6886-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

تقویت همکاری‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کشور آلمان

معاون آموزش و پژوهش وزارت آموزش و تحقیقات کشور آلمان با حضور در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن بازدید از این دانشکده در جریان توانمندی‌های علمی و تحقیقاتی این دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، Susanne madders معاون آموزش و پژوهش وزارت آموزش و تحقیقات کشور آلمان و رییس همکاری های آموزشی با کشورهای شرقی، روسیه و آسیای مرکزی در نشستی با معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رییس دانشکده پزشکی این دانشگاه زمینه های گسترش همکاری های میان این دانشگاه و کشور آلمان را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر اعتضاد رضوی در این نشست ضمن معرفی توانمندی های علمی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جایگاه این دانشگاه را در زمینه همکاری های بین المللی تشریح کرد.

یکی از محورهای این نشست ادامه روند همکاری ها در حوزه های آموزشی و پژوهشی علوم اعصاب بود که در حاشیه این نشست بازدیدی از دپارتمان علوم اعصاب دانشکده پزشکی به عمل آمد.

رییس همکاری های آموزشی با کشورهای شرقی، روسیه و آسیای مرکزی، ضمن تقدیر از جایگاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در توانمندی های علمی و آموزشی اظهار کرد: وزارت آموزش و تحقیقات آلمان برای همکاری های آموزشی و پژوهشی در حوزه های مختلف آماده است.

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد فروردین ماه سال جاری در حوزه های علوم اعصاب و جراحی مغز و اعصاب با دانشگاه مونستر و انجمن جراحان اعصاب تفاهم نامه های مشترکی را منعقد شد و در این جلسه پیرو آن فعالیت ها برنامه ریزی گردید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: