• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-7786-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

پیام رئیس دانشگاه فردوسی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمد کافی ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان نوورود دانشگاه، اظهار کرد: آغاز بهار علم و دانش یادآور خاطرات مهر و مهربانی میان دانشجویان و اساتید است و با شروع رسمی کلاس‌ها، گویی روحی تازه در کالبد دانشگاه می‌دمد.

وی افزود: آغاز سال تحصیلی، نویددهنده فصلی نو در بالندگی و شکوفایی علمی است و پشتوانه تمامی این شکفتگی‌ها، بی‌شک همت عالی تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه دیرینه سال فردوسی مشهد است؛ خانواده‌ای که با همدلی و همگرایی و احترام به خرد جمعی و هم‌افزایی اندیشه‌ها تاکنون به‌خوبی توانسته است بستر مناسب برای پرورش بذر امید و نشاط را در دل جوانان این مرزوبوم ایجاد کند. 

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرد: سال‌هاست که دانشگاه فردوسی مشهد در تلاش است به آنچه فلسفه وجودی یک دانشگاه یعنی تولید علم و انتقال دانش است نائل آید؛ کمر همت به پیشرفت علمی و اعتلای دانش و پژوهش تقاضامحور بسته است و درعین‌حال از مسئولیت مدنی خود در قبال جامعه به‌درستی آگاه است و خدمت آگاهانه و بی چشمداشت به جوانان و جامعه را افتخار خود می‌داند.

کافی اضافه کرد: اکنون‌ در آستانه آغازی نو هستیم، ضمن گرامی داشت این نوروز تحصیلی، باور دارم که امسال نیز به یاری شما اساتید باتدبیر، کارشناسان نیک‌اندیش و دانشجویان پرتلاش، می توان با عشق و ایثار چراغ دانش را در این برهه حساس زمانی همچنان فروزان نگه داشت و با صبوری و پشتکاری که در کارکنان و دانشجویان گرامی سراغ دارم، به‌یقین می توان تهدیدهای احتمالی را به فرصت شکوفایی تبدیل کرد و سرافراز و استوار به‌پیش رفت. باشد که در سایه الطاف الهی، سالی سرشار از سلامتی و تدبیر را آغاز نماییم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: