• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-8186-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

"هر دانشجو عضو يك تشكل"شعار دانشگاه امام رضا(ع) در سال تحصیلی جديد

معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: هر دانشجو عضو يك تشكل، شعار ما در سال تحصیلی جديد است.

 به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، جلیل معماریانی در نشست هم‌انديشي معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه امام رضا(ع) با اساتيد هيئت علمي و مدعو این دانشگاه برگزار شد، بر رشد و تعالی دانشجویان در تمام ابعاد تاکید کرد و گفت: اين نشست با هدف تقويت همكاري و تعامل هر چه بيشتر اساتيد با معاونت فرهنگي این دانشگاه، در روند اجراي فعاليتهاي فرهنگي و علمي برگزار شده است.

وی با بیان اینکه هدف ما كادرسازي است و اين مهم از طريق توانمندسازي دانشجويان در تمام امور محقق می‌شود، اظهار کرد: «هر دانشجو عضو يك تشكل» شعار ما در سال جديد است. ما بايد با تقويت كانون‌ها و انجمن‌هاي علمي و ايجاد زمينه‌های لازم جهت حضور پررنگ اساتيد در قالب استاد مشاور به اين شعار دست پيدا كنيم.

معماریانی خاطر نشان كرد: دانشجوياني كه در حين تحصيل فعال بوده و در روند فعاليت‌هاي مورد علاقه‌شان حضور دارند، در آینده و پس از فارغ‌التحصيلي، افراد موفق‌تر و توانمندتري خواهند بود. هدف ما خارج شدن دانشجويان از رشد يك جانبه(علم و دانش) و سوق دادن آنان به سمت رشد و تعالي در همه ابعاد است.

وی گفت: كانون‌ها و انجمن‌ها مي‌توانند خط اتصال مفاهيم علمي و فرهنگي و آموزه‌هاي مورد نياز براي مواجه شدن با چالش‌هاي پيش رو در جامعه باشد.

معاون فرهنگي و دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) بيان كرد: حضور فعال اساتيد در كنار دانشجويان موجب ايجاد يك بستر اصولي، عقلاني و منطقي در برنامه‌ها و طرح‌ها خواهد شد.

وی همچنين ادامه داد: جامعه هدف ما در درجه اول دانشجويان ورودي جديد است كه طبق برنامه‌ريزي‌های انجام شده، فرم‌هاي مخصوصي در اردوي توجيهي ابتداي سال توزيع خواهد شد که پس از تكميل، در اين فرم‌ها ما مي توانيم ميزان مهارت، توانايي و علاقمندي دانشجويان را بررسی كنيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: