• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1387-5
  • خبرنگار : 15300
  • منبع خبر : ----

تغییرات گسترده در اداره کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی

در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی معاون هنری و سینمایی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی و قائم مقام این اداره کل منصوب و معرفی شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه شورای اداری این اداره کل، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار کرد: هر تغییری موجب نشاط و تحول خواهد شد که این اداره کل از این تغییرات گریزی ندارد. طی احکامی توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، یوسف امینی به سمت قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمدرضا محمدی سرپرست معاونت هنری و سینمایی و افشین تحفه‌گر به عنوان معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل منصوب شدند.
 
جعفر مروارید با بیان این‌که تحولات در این اداره کل به منظور رسیدن به سازمان نظام‌مند است افزود: در مدت کوتاهی که در این اداره کل هستم، شاهد همکاری، همدلی و انتقال تجارب کارکنان بودم که این موضوع یکی از امتیازات و ویژگی‌های بالای این مجموعه است. 

وی با اشاره به افتخارات حوزه فرهنگ و هنر استان گفت: در عرصه هنری، کارنامه درخشانی داریم مانند تئاتر که امروز چشمه جوشانی شده است؛ هم‌چنین در انجمن‌های فرهنگی و هنری و آموزشگاه‌های آزاد هنری شاهد افتخارات زیادی هستیم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: در عرصه فرهنگی می‌توان به افتخاراتی در حوزه‌هایی همچون توسعه انجمن های ادبی، نمایشگاه‌های کتاب، کتاب‌فروشان و اصحاب فرهنگ، شعرا و فضلا اشاره کرد.

مروارید تصریح کرد: در حوزه آموزش کسب رتبه برتر در کشور را داشته‌ایم که این نشان از توانمندی‌های رئیس اداره آموزش است. 

وی با بیان امیدواری از با انتصاب های جدید افزود: امیدوارم شاهد تحولات و رشد و ارتقای فرهنگ و هنر باشیم؛ هم‌چنین از معاونین محترم درخواست دارم طرح‌های آغاز شده را ادامه دهند و جلساتی را در راستای هم‌افزایی و انتقال تجارب با یک‌دیگر داشته باشند، چرا که ما در آینده نزدیک شاهد برگزاری جشنواره فیلم فجر و نمایشگاه کتاب که هر دو در کارنامه ارشاد درخشان است، هستیم.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تشریح کرد: برگزاری جلسات اتاق گفت‌وگو با اصحاب فرهنگ‌وهنر و دانشگاهیان، تعامل و همکاری با انجمن‌های فرهنگی وهنری، تکریم هنرمندان و احترام به آنان از دیگر درخواست‌های من، برای برنامه‌های پیش‌رو است.

مروارید ابراز کرد: تلاش کنید در برنامه ریزی های خود، برنامه‌محور باشید و امیدوارم با همت همه‌ی کارکنان، کاروان فرهنگ و ارشاد را به سرمنزل مقصود برسانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: