• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1288-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

مدیررسانه‌ای هیات فوتبال خراسان رضوی:

اعلام اسامی تاییدصلاحیت‌شده برای استفاده از فرصت اعتراض بود

مدیررسانه‌ای هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: طبق اساس‌نامه فدراسیون فوتبال تا زمان برگزاری انتخابات هیات فوتبال خراسان رضوی، محمدمهدی برادران رییس هیات باقی‌خواهدماند.

محمدرضا جلوه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اسامی تایید صلاحیت‌شدگان برای انتخابات هیات فوتبال خراسان رضوی توسط فدراسیون فوتبال کشورمان اظهار کرد: فرآیند بررسی صلاحیت‌ها ابتدا توسط کمیته سه نفره درون استان خراسان رضوی انجام شد و پس از آن، اسامی و مدارک و مستندات هریک از ثبت‌نام‌کنندگان به فدراسیون فوتبال ارسال شد. فدراسیون فوتبال نیز بر اساس اساسنامه، نامه‌ای به هیات فوتبال خراسان رضوی ارسال کرد که در آن نام چهار کاندیدای تاییدصلاحیت‌شده وجود داشت. این نامه جهت انجام استعلام‌های مربوطه توسط هیات فوتبال خراسان رضوی به حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ارجاع شد.

وی افزود: در خصوص اطلاعیه هیات فوتبال باید بدانید که بنا به دستور دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی که دبیر مجمع هم هست، پس از ارسال نامه اسامی تایید صلاحیت شدگان توسط فدراسیون، به عنوان روابط عمومی هیات فوتبال خراسان رضوی، اسامی تاییدصلاحیت‌شدگان در سایت رسمی هیات منتشر شد. همچنین اطلاعیه‌ای منتشر شد تا افرادی که صلاحیت‌شان تایید نشده، بتوانند در فرصت باقیمانده از حق قانونی خود استفاده کنند و جهت اعتراض اقدام نمایند.

جلوه تصریح کرد: نامه ای هم که در حال پخش است، کاغذی است که روی تابلوی اعلانات هیات جهت استحضار قرار داده شده و نامه فدراسیون فوتبال نزد دبیر هیات محفوظ است و کارهای اداری مربوطه در حال انجام است.
 
جلوه تصریح کرد: تمامی تصمیمات گرفته‌شده در خصوص تایید یا رد صلاحیت کاندیداها در فدراسیون فوتبال و همچنین در کمیته سه نفره استانی بوده و هیات فوتبال خراسان رضوی هیچ تاثیری در این رابطه نداشته‌است.  افرادی متاسفانه به دنبال غبارآلود کردن فضا و ایجاد حواشی هستند. ضمنا از میان 28 کاندیدایی که ثبت نام کرده‌بودند، تنها حمیدرضا ذکاوتی از حضور در انتخابات انصراف داد و مدارک 27 کاندیدای دیگر جهت بررسی و احراز صلاحیت به فدراسیون فوتبال ارسال شد.

مدیر رسانه‌ای هیات فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراض برخی از کاندیداها به نتایج احراز صلاحیت صورت‌گرفته توسط فدراسیون، مدارک و نامه آنها به فدراسیون ارسال شد تا بررسی دوباره صورت گیرد.

وی افزود: پس از پاسخ استعلام حراست اداره کل ورزش و جوانان به درخواست هیات فوتبال خراسان رضوی، اسامی اعلام خواهندشد. همچنین بر اساس اساسنامه فدراسیون فوتبال، کاندیداها باید نواب رییس خود را به فدراسیون فوتبال اعلام نمایند. 

جلوه در پایان تاکید کرد: طبق اساسنامه، تا زمان برگزاری انتخابات، رییس فعلی هیات، به کار خود ادامه خواهدداد. چرمچی، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی پس از اعلام نتایج بررسی حراست اداره کل ورزش و جوانان، به فدراسیون فوتبال زمانی را پیشنهاد خواهدکرد و این مجمع با دستور رییس فدراسیون فوتبال برگزار خواهدشد. 

همچنین گفته می‌شود افرادی همچون حمیدرضا کریمویی، شهناز رمارم، احسان اصولی، محمود قربانیار، محسن ترکی، پارسا و ... به رد صلاحیت خود اعتراض کرده‌اند و مدارک تکمیلی خود را ارائه نموده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: