• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 977-1291-5
  • خبرنگار : 15300
  • منبع خبر : ----

ثبت‌نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده رضوی تا 12 مهر تمدید شد

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: ثبت نام مدیران کاروانهای زیارتی پیاده امام رضا (ع) که از اول محرم 97 آغاز و تا هشتم  مهر ماه ادامه داشت با توجه به تعطیلات زمان ثبت نام تا 12 مهر 97 تمدید شد.  

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین رضائی افزود: مدیران کاروان‌های زیارتی که در ایام دهه پایانی صفر (بعد از اربعین) قصد تشرف به‌صورت پیاده به مشهد مقدس را دارند میتوانند با مراجعه به سایت « جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده » به آدرس:  www.Zaerin8.com   یا  www. Zaerin8.ir  نسبت به ثبت نام و یا تکمیل و ویرایش اطلاعات خود در مهلت تعیین شده اقدام نمایند .

وی گفت: مدیرانی که در سال گذشته ثبت نام کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و با مراجعه به بخش ویرایش ؛ اطلاعات سال 97 را کامل نمایند . 

رضائی افزود: متقاضیان علاوه بر تکمیل فرم مشخصات فردی؛ پزشکی  و کاروان؛ تصویر مدارک مورد نیاز از جمله عکس؛ کارت ملی؛ و شناسنامه و معرفی نامه خود را از طریق سایت بارگذاری نمایند. مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به فرمانداری؛ بخشداری؛ دهداری و یا سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان‌های محل اقامت خود مراجعه نمایند . 

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: تا کنون بیش از 250 مدیر کاروان پیش‌ثبت نام کردند که 17 % آن‌ها مدیران جدید هستند.
وی گفت: همایش مدیران کاروان‌های زیارتی نیز در مشهد برگزار می‌شود که محل همایش برای کلیه عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد در همین راستا نکاتی که مدیران محترم باید توجه کنند شامل موارد زیر است: 

1-اخذ معرفی ‌نامه از سازمان تبلیغات اسلامی  و مراکزی که اعلام شد ؛ که اسکن انرا در سایت بارگذاری می کنند و اصل نامه را باید در روز همایش تحویل  واحد ثبت نام ستاد جمعیت خدمتگزار بدهند . در غیر اینصورت ثبت نام آنان قطعی نمیشود . 
2-با توجه به اینکه کلیه اطلاعات مورد نیاز از طریق پیامک به اطلاع مدیران کاروانها می رسد شماره ی همراهی را در سایت بنویسند که در دسترس بوده و انحصارا مربوط به خودشان باشد . 
4-برای کاروانهای جدید حداکثر 150 نفر و حداقل 50 نفر گنجایش لحاظ شده است . این موضوع را در ثبت نام رعایت نمایند 
5-در زمان ثبت نام علاوه بر نام و اطلاعات خود / نام و اطلاعات کامل معاو ن و روحانی کاروان را ذکر نمایند. 
6-مدیران کاروانها سعی نمایند در کاروان حتما روحانی و یا مداح و یا فردی آشنا به علوم دینی و احکام داشته باشند.
7-مدیران کاروان هنگام ثبت نام تاریخ دقیق ورود خود به مشهد را مشخص نمایند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: