• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-1385-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

یک عضو فراکسیون امید:

مردم تا رونق گرفتن اقتصاد غیرنفتی صبور باشند

یک عضو فراکسیون امید گفت: حاتمیان ادامه داد: اگر بر درون و قابلیت‌های درون تکیه می‌کردیم انقدر فشارها زیاد نبود، مردم باید صبور باشند تا اقتصاد غیر نفتی رونق گیرد و پویاتر شود. 

عبدالله حاتمیان در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با تاکید بر اینکه موضع آقای روحانی در سازمان ملل، موضعی خردمندانه و بدون تنش بود، اظهار کرد: سخنرانی رئیس جمهور به طور کلی مثبت بود، اما آقای ترامپ بر اسب غرور سوار است و یکه تازی می‌کند. 

این عضو فراکسیون امید خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم سازمان ملل با توجه به سخنرانی آقای روحانی تغییر موضع دهد و آمریکا را تضعیف و در جهت تقویت  ایران باشند، البته ممکن است برای اینکه خود را از تنش‌های جهانی دور نگه دارند، حرف‌هایی بزند ولی در کل بعید می‌داند موضعش را نسبت به آمریکا تشدید و به نفع ایران تقویت کنند. 

حاتمیان عنوان کرد: ترامپ و دیگران با این رفتارها و واکنش‌ها به دنبال این هستند که بر اثر این تحریم‌ها و گرانی‌ها که ناجوانمردانه بر ملت تحمیل می‌کنند و رفتارهای احمقانه‌ای مانند حمله تروریستی در اهواز، مردم ایران بترسند و به تزلزل ‌بیافتند. 

وی یادآور شد: من معتقدم ضمن اینکه ما باید به داخل تکیه کنیم و سایه بان آرامش خود باشیم، باید وحدت داخلی را محکم‌تر از قبل حفظ کنیم و در این شرایط سخت اقتصادی مردم را دریابیم و هرچه سریع‌تر بسته‌های حمایتی را تهیه کنیم و تدبیری برای وضعیت کنونی مردم انجام دهیم. 

این نماینده مجلس افزود: حضور دولت برای حفظ وحدت در این شرایط بسیار لازم است و از مردم خواهشمندم پیرامون بیانات مقام معظم رهبری و مسیر خط مشی که برای کل نظام تدبیر می‌شود، حرکت کنند تا این روزهای سخت بگذرد.

حاتمیان ادامه داد:  ما از اقتصاد نفتی آسیب دیدیم و آسیب هم خواهیم دید، اکنون فشاری که بر ما وارد می‌شود به خاطر اقتصاد نفتی است اگر بر درون و قابلیت‌های درون تکیه می‌کردیم انقدر فشارها زیاد نبود، مردم باید صبور باشند تا اقتصاد غیر نفتی رونق گیرد و پویاتر شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: