• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1588-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

اميررضا خادم:

فتاحي جزو سه مدير برتر كشور است/ باید مديران اقتصادي برای حمايت از ورزش ترغيب شوند

اميررضا خادم معتقد است فتاحي جزو مديران موفق در سطح كشور است و با حمايت جامعه ورزشي خراسان رضوي مي‌تواند موفقيت‌هاي جديدي براي اين استان رقم بزند.

به گزاراش ايسنا- منطقه خراسان، اميررضا خادم پيش از ظهر امروز در مراسم تكريم و معارفه مديركل ورزش و جوانان خراسان رضوي با تشكر از كوروش صبوريان اظهاركرد: كوروش صبوريان يكي از مديران اخلاق مدار خراسان رضوي محسوب‌ مي‌شد. تمام مديران در روز تكريم خود گزارش يا فيلمي از عملكرد خود به نمايش مي‌گذارند، اما امروز شاهد چنين اتفاقي نبوديم، زيرا صبوريان معتقد است اگر فعالیتي در اين زمينه انجام داده به نيت خدمت به مردم و جوانان اين استان بوده‌است.

وي افزود: شهادت مي‌دهم كه صبوريان پنج سال در اينجا تلاش كرد و زحمات فراواني براي اين استان كشيد. بيشترين درخواست جابجايي در اين سمت، از سوي صبوريان صورت گرفت. اميدوارم در ساير فدراسيون‌هاي ورزشي يا ستاد ديگري در وزارت ورزش و جوانان از تجربياتش استفاده شود. حيف است از توانمدي چنين نيروهايی استفاده نشود. يكي از كارهاي ارزشمندي كه صبوريان در اين مدت انجام داده‌ حمايت، همراهي و همكاري با نيروها و استفاده از قابليت‌هاي آنان در كارهاي مديریتي خود بود.

معاون پارلماني و حقوقي وزارت ورزش و جوانان ادامه‌داد: اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوي از نيروهای متخصصي بهره‌مند است كه مي‌توان از آنان چه در سطح استان و چه در سطح كشور استفاده كرد. فرزاد فتاحي يكي از سه مدير برتر كشور است كه مي‌تواند براي رشد و جايگاه ورزش در اين استان تلاش كند. فتاحي باتوجه به سوابق خوب مديريتي خود براي خراسان رضوي انتخاب شده‌است. اين استان شرايط  خوب و مطلوبي دارد و فرزاد فتاحي با همكاري و همياري جامعه ورزش مي‌تواند موفقيت‌هاي جديدي براي اين استان رقم بزند.

وي افزود: فتاحي مطمئنا بدون حمايت جامعه ورزشي نمي‌تواند به موفقيت دست يابد. خراسان رضوي استاني بزرگ و داراي ظرفيت‌هاي متعددي است. شهرستان‌هايي نظير نيشابور، سبزوار و قوچان پتانسيل مركزيت استان را دارند. فتاحي بايد توجه ويژه‌اي به همكاري و تعامل با مسئولين شهرستان‌هاي اين استان داشته‌باشد. 

خادم در خصوص استفاده از بخش خصوصي جهت پيشرفت ورزش در خراسان رضوي خاطرنشان‌ كرد: خراسان رضوي فاقد صنايع مادر است. صنايع بزرگي در اين استان نداريم. باتوجه به اينكه بخش خصوصي رقيب قدري مانند دولت را پيش روي خود مي‌بيند بايد مديران اقتصادي را جهت حمايت از ورزش در اين استان ترغيب كنيم. مديران اقتصادي بايد قانع شوند كه در صورت حمايت دست‌پر خارج خواهندشد. در زمينه بانوان جذب اسپانسر بسيار سخت است. اداره كل ورزش و جوانان استان بايد با ترغيب استانداري، شهرداري و ... از منابع دولتي براي بخش بانوان سرمايه جذب كند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: