• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-5614-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

واکنش نایب‌رئیس شورای شهر مشهد به دستگیری «مهدی حاجتی»

مهدی حاجتی، عضو بازداشت شده شورای شهر شیراز
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به دستگیری یک عضو شورای اسلامی شهر شیراز واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حمیدرضا موحدی‌زاده در واکنش به بازداشت مهدی حاجتی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز در یادداشتی در صفحه منسوب به خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، نوشت:« مهدی حاجتی، متولد ۱۳۵۸ از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب لیست امید شیراز، نایب‌رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک و عضو کمیسیون حقوق شهروندی دوره پنجم شورای شهر شیراز است».

وی ادامه داد: «یک عضو جوان شورای شهر شیراز بر اساس رسالت امانت‌داری در دفاع از حقوق شهروندی، اظهار نظری کرده و قبلاً نیز در مقابل تخریب آثار تاریخی اطراف شاهچراغ دفاع نموده است. روا نیست با دستگیری او که تنها از روی دل‌سوزی، تعهد به رأی مردم و حرمت‌نهادن به حقوق قانونی ایرانیان، موضع‌گیری نموده است، شجاعت اظهار نظر از سایر اعضاء شورای شهر را گرفت».

موحدی‌زاده تصریح کرد:«امید است با درایت مقامات محترم قضایی و پیگیری شورای شهر شیراز، مسئله حل و فصل و این عضو جوان شورا به خانه مردم برگشته و به خدمت خویش ادامه دهد».

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته اخباری مبنی بر بازداشت مهدی حاجتی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز در رسانه‌ها منتشر شده است که واکنش‌هایی در پی داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: