• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-6614-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

مدیرکل روابط عمومی شهرداری مشهد عنوان کرد؛

تکذیب استعفای شهردار/ اجماع بر ماندن تقی‌زاده خامسی

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد شایعه استعفای شهردار مشهد را تکذیب کرد.

محمدرضا فرهادی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در واکنش به شایعه استعفای قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد در جلسه فردا (دوشنبه) شورای اسلامی شهر مشهد، اظهار کرد: چنین موضوعی صحت ندارد و ایشان کماکان به فعالیت‌های خود در کسوت شهردار مشهد ادامه می‌دهد؛ این شایعه را تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: با توجه به اقدامات و توانمندی‌های شهردار مشهد اجماع مدیران استانی و کشوری بر این است که ایشان شهردار مشهد باقی بماند و این نشان‌دهنده این است که شهردار مشهد توانسته است در یک سال گذشته نظر بسیاری از افراد در استان را جلب کنند.

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد هم‌چنین در واکنش به اخباری مبنی بر این‌که تقی‌زاده خامسی از گزینه‌های وزارت راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تصریح کرد: با توجه به این‌که ایشان از مدیران ملی بوده و توانمندی بالایی دارند، این‌که تقی‌زاده خامسی در بین گزینه‌های رئیس جمهور برای وزارت قرار داشته باشند غیر محتمل نیست.

وی خاطرنشان کرد: البته این‌که در نهایت چه پیش خواهد آمد و آیا ایشان این موضوع را قبول کنند یا خیر به خودشان بستگی دارد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته اخباری مبنی بر استعفای قاسم تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد در جلسه فردا (دوشنبه) شورای اسلامی شهر مشهد در پی تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان منتشر شده بود. هم‌چنین برخی از رسانه‌ها تقی‌زاده خامسی را به عنوان گزینه دو وزارت‌خانه راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کرده بودند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: