• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-2984-5
  • خبرنگار : 15307
  • منبع خبر : ----

دبیرکل بنیاد هابیلیان:

ایران از بزرگترین قربانیان تروریست است

فرزند شهید هاشمی‌نژاد گفت: انواع جنایات در طول این سال‌ها بر کشور ما اعمال شده که یکی از سرسخت ترین جنایات دشمن اقدامات تروریستی است، اولین اقدام تروریستی که استکبار در کشور انجام داد به 22 بهمن اولین روز پیروزی انقلاب  در کردستان بازمی‌گردد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سید جواد هاشمی‌نژاد در هشتمین جلسه شورای اداری استان که همزمان با سالروز شهادت شهید عبدالکریم هاشمی نژاد در استانداری خراسان‌رضوی برگزار شد، اظهار کرد: تروریسم، همچنان ادامه دارد اما به یمن قدرت جمهوری اسلامی و همچنین فرامین و تدابیر امام(ره) و رهبری و مسئولین در چند سال اول انقلاب شاکله اصلی تروریست در کشور از میان رفت، این موضوع همچنان در دستور کار دشمن است، به طور خاص، منافقین که کاربردهای نظامی، اطلاعاتی، عملیاتی و جاسوسی به نفع دشمنان  در کشور  داشتند و استکبار نیز از این گروهک خدمات زیادی دریافت کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب دشمن تصور داشت با توجه به سقوط شاهنشاهی و نوپا بودن نظام و درگیر جنگ بودن تروریست قطعا می‌تواند نظام را ساقط کند اما به نتیجه نرسید و اتفاقا نظام در دهه 60 توانست خود را تثبیت کند. نفاق وقتی به سمت عراق رفت و شروع به خیانت به ایران کرد، صحنه جنگ را تغییر داد و خدمات عظیمی به صدام کرد.

هاشمی‌نژاد درباره اقدامات منافقین گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای به صراحت اعلام کردند این کار توسط سازمان سیا، موساد و منافقین انجام شد. اعمال تحریم‌ها نیز از دیگر اقدامات و همکای‌های منافقین با دشمنان کشور است. تیم جدید حاکمیت آمریکا سال‌ها پای ثابت ملاقات‌های منافقین بوده‌اند. آنچه بولتون و پمپئو و بسیاری دیگر
از اطرافیانشان به عنوان اتهامات جمهوری اسلامی  مطرح می‌کنند، در واقع کد‌هایی است که منافقین به آن‌ها می‌دهند.

وی بیان کرد: شهید هاشمی نژاد و شهید بهشتی یک حلقه خاص از یاران امام(ره) را تشکیل می‌دادند که اصلی‌ترین دغدغه‌شان این بود که چکار کنیم تا انقلاب در آینده دچار انحراف نشود. آنها حزب جمهوری اسلامی را به منظور صیانت از دستاوردهای انقلاب و صیانت از مسیر نورانی امام تاسیس کردند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور) افزود: دشمن شخصیت‌های برجسته و تاثیرگذار را به خوبی شناخت و شناسایی کرد، شهید مطهری و شهید مفتح چند ماه پس از انقلاب به شهادت رساندند. اولین اقدام منافقین جهت ترور رهبری بود، آن هم در زمانی که ایشان امام جمعه بودند و مسئولیت دولتی خاصی نداشتند.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: دشمن از  ابزار تروریست  و بدتر از آن تروریست در قالب نفاق استفاده کرده است. نفاق صدمات زیادی به ما زده در دهه 60 کشور بر بعد نظامی آنها پیروز شد. در شرایط جدید نفاق به شکلی دیگر بازگشت داشته است. آنچه را در فضای مجازی مشاهده می‌کنید بسیارش ساخته و پرداخته منافقین است.

وی ادامه داد: چند روز پیش شبکه چهار تلویزیون آمریکا، مستند سازی را به البانی- مقر جدید منافقین- فرستاده بود. این مستندساز در گزارش خود نشان می‌دهد سالن بزرگ و مجهزی در اختیار حدود 1300 نفر قرار گرفته است تا در سه شیفت از شبانه روز در فضای مجازی به توهین بپردازند. رهبری چندی پیش تذکر داده بودند که فضای مجازی را جدی بگیرید.

فرزند شهید هاشمی نژاد درباره  اهمیت مقابله با تروریسم عنوان کرد: مقابله با تروریسم بسیار پراهمیت است و این موضوع وظیفه دولت‌ها نیست، بلکه به گفته  رهبری به عهده موسسات، نیروهای فرهنگی مردمی است و مسئولین نیز باید از آن‌ها حمایت کنند. طبق تحقیقات انجام شده و با استناد  بر اسناد بین‌المللی در ایران 1700 شهید ترور وجود دارد که این موضوع مورد پذیرش سازمان‌های بین المللی نیز است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: