• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3084-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

به نشانه اعتراض به وضعیت اقتصادی؛

مغازه‌ها تعطیل می‌شود؟

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد گفت: در حال حاضر جوسازی مبنی بر تعطیلی مغازه‌داران به نشانه اعتصاب در فضای مجازی منتشر شده که این امر یک نوع جوسازی بیش نبوده و اتحادیه و واحدهای صنفی ما آن را تایید نمی‌کنند.
 
امیر دلداری در گفت‌‎وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص آخرین وضعیت بازار، اظهار کرد: در حال حاضر در بازار هیچگونه کمبودی نداریم، اما مهم‌ترین چیزی که در این روزها دشاهد هستیم این بوده که مردم به شدت به سمت بازارها هجوم آوردند.
 
وی با بیان اینکه اگر به بازارهای مشهد از جمله مصلی سر بزنید شاهد هجوم مردم به خرید کردن هستید، بیان کرد: در حال حاضر مردم بیشتر از نیاز خود خرید انجام می‌دهند که همین امر خود به تنهایی باعث کمبود می‌شود، البته چنین رفتاری در قانون عرضه و تقاضا اختلال ایجاد می‌کند.
 
مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد تصریح کرد: مدیریت بازار و مصرف مردم مهم‌‌ترین چیز در بازار است، علاوه بر این موارد، این روزها شایعاتی در خصوص کمبود موادغذایی و قحطی در فضای مجازی منتشر شده که هیچگونه صحت ندارد.
 
دلداری خاطرنشان کرد: امروزه در بعضی از کالاها مانند نوشابه حساسیتی وجود ندارد، اما در کنار آن افزایش قیمت در بعضی از کالاها مانند رب داریم که دلیل عمده آن افزایش قیمت گوجه نسبت به سال‌ گذشته است. همچنین کمبود قوطی برای بسته‌بندی رب در قیمت آن بی‌تاثیر نبوده است، در راستای تنظیم قیمت رب در قالب تنظیم بازار رب با قیمت 9800 تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه خواهد شد. 
 
وی تاکید کرد: در مشکلاتی که امروز در جامعه شاهد آن هستیم مردم بی‌تقصیر نیستند، ما منکر آن نیستیم که قیمت کالاها افزایش پیدا کرده اما مردم در خرید خود بعضی از موارد را رعایت نمی‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: