• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-3288-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

پیشکسوت والیبال خراسان رضوی:

تیمداری مشهدی‌ها به لطف زحمات قوچان‌نژاد است

پیشکسوت والیبال خراسان رضوی گفت: تشکیل تیم والیبال برای حضور در لیگ برتر از خراسان رضوی یک اتفاق بسیار خوب است.

مهدی فعال در گف‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، درباره حضور تیمی از خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ برتر والیبال اظهار کرد: این یک اتقاق بسیار خوب است اما باید به این موضوع اشاره کرد که اگر این تیم تشکیل شده به واسطه دلسوزی خود اهالی والیبال از جمله جبار قوچان نژاد بوده است.

وی با انتقاد از صحبت های نکویی سرپرست هیات والیبال خراسان رضوی در خصوص پیشکسوتان و مربیان والیبال استان گفت: ایشان در جایی گفته نام برخی از مربیان را به عنوان مربیان بزرگ والیبال خراسان رضوی برده بودند که متاسفانه در بین این مربیان نام مربی مثل مومنی مقدم قرار داشت. متاسفانه نکویی شناختی نسبت به والیبال استان ندارد و حتی مربیان این استان را نمی‌شناسد.

این مربی با سابقه و با تجربه خراسانی اظهار کرد: مربی که هیچ تعهدی نسبتش به شهرش ندارد را برخی می خواهند بزرگ کنند در حالی که ما مربیان بزرگ‌تری در کنار آنها داریم.

ستاره والیبال خراسان در دهه ۶۰ و ۷۰ ادامه داد: متاسفانه نکویی با لابی به عنوان سرپرست هیات والیبال انتخاب شد و حالا نیز قصد دارد تا بین اهالی والیبال استان تفرقه بیاندازد. ایشان در جلسه معارفه خود نشان دادند که فقط برای سو استفاده از جایگاهشان وارد والیبال شده اند. در آن جلسه ایشان از ادبیاتی استفاده کرلند که واقعا برای من والیبالیست دردآور بود.

فعال تصریح کرد: همین حالا که خراسان رضوی در لیگ برتر بالاخره می خواهد تیمی داشته باشد به واسطه تلاش های شبانه روزی جبار قوچان نژاد است، اما یک عده دیگر به دنبال تمام کردم این موضوع به نام خودشان هستند.

وی تصریح کرد: مشخص نیست نکویی از مطرح کردن نام مومنی مقدم به عنوان گزینه سرمربیگری تیم خراسان رضوی چیست ، چرا که او هیچ رزومه قابل قبولی ندارد و حتی در رده های پایه نیز نتوانست به موفقیت دست یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: