• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-3888-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

تقي‌پور: بازیکنانم فکر می‌کردند کار تمام شده‌است

سرمربي تيم مس سونگون گفت: بعد از اختلاف گل بالايي كه ايجاد شد، بازيكنانم بازي را تمام شده در نظر گرفته بودند و همین کار ما را سخت کرد.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، اسماعيل تقي‌پور بعد از پيروزي تيمش مقابل فرش‌آرا اظهار کرد: در نيمه اول بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم و تمام برنامه هایی که در تمرینات مرور كرده بوديم در زمين بازي  اجرا كرديم.

وي ادامه داد: بازيكنان در پايان نيمه اول به نتیجه دلخواه رسیدند، ولي با اين حال در بين دو نيمه به بازيكنان گفتم فرش‌آرا شرايط بهتري در نيمه دوم خواهدداشت و فشار بيشتري خواهدآورد.

سرمربي تيم مس سونگون بيان كرد:در نیمه دوم فرش‌آرا با استفاده از شرایط میزباني، فشار بيشتري بر روي دروازه ما ايجاد كرد. با توجه به اختلاف گلي كه به وجود آمده بود، بازيكنان در نیمه دوم بازی را رها كردند، همين موضوع باعث شد تيم جوان فرش‌آرا شرايط را برايمان سخت كند.

وي تصريح كرد: بازيكنان در نيمه دوم فکر کردند همه چیز تمام شده، ولي خوشبختانه درسی که گرفتیم در نهایت با پیروزی مس سونگون همراه شد. باید بدانیم هر تعداد گل اگر از حريف جلو هستيم، بازی را تمام شده ندانیم.

وي گفت: كسب سه امتیاز براي تيم ما اهميت داشت که خوشبختانه توانستيم آن را به دست آوريم.

تقی پور در خصوص عملكرد تيم فرش‌آرا در این بازی اظهار كرد: فرش‌آرا تیم خوبی است و در این چندسال تغییرات کمی داشته‌است، در نیمه دوم پیش بینی بازی سختی را داشتیم اما خدارا شکر  با تلاش بازیکنان سه امتیاز شیرین خارج از خانه را گرفتیم ، امیدوارم در پايان ليگ بتوانيم قهرمانی خود را تكرار كنيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: