• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-4488-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

بدلی: بازیکن باتجربه نداریم

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: مشکل اصلی تیم هیات فوتبال نبود بازیکنی باتجربه و تمام‌کننده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در هفته نهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، تیم هیات فوتبال خراسان رضوی مقابل تیم شرکت ملی حفاری اهواز در سالن شهید بهشتی به میدان رفت و در نهایت با نتیجه 6 بر 2 تن به شکست داد. رویا کلاتی و سمیرا زمانیان زننده دو گل تیم هیات فوتبال خراسان رضوی در این دیدار بودند.

زهرا بدلی، سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی درگفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، درخصوص عملکرد تیم خود مقابل صدرنشین لیگ برتر فوتسال اظهارکرد: نیمه نخست بازی خیلی خوبی ارائه‌دادیم و به پیروزی رسیدیم، اما در نیمه دوم بازیکنان شرکت ملی حفاری با استفاده از تجربه‌شان، نتیجه را به سود تیم خود رقم زدند.

وی درخصوص نتیجه بازی افزود: نتیجه خیلی خوبی مقابل تیم با کیفیت و باتجربه شرکت ملی حفاری اهواز کسب کردیم. باخت با اختلافی بیشتر را برای این دیدار پیش‌بینی کرده‌بودم.

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی عنوان‌کرد: مشکل اصلی ما، نبود یک بازیکن تمام‌کننده و باتجربه است. در این خصوص اقدام کردیم ولی به‌دلیل نبود اسپانسر نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم. هیات فوتبال خراسان رضوی تنها حامی این تیم است. مشکل مالی در این تیم وجود ندارد ولی نتوانستیم در ابتدای فصل بازیکن باتجربه‌ای به تیم اضافه کنیم.  هیات فوتبال در خصوص جذب بازیکنی باتجربه و باکیفیت در نیم‌فصل قول‌هایی داده‌است.

زهرا بدلی دررابطه با شرایط تیم هیات فوتبال خراسان رضوی تا انتهای فصل جاری گفت: تا انتهای نیم‌ فصل نخست لیگ برتر دو بازی سخت دیگر با تیم‌های پارس‌آرا شیراز و سپیدرود تهران برگزارخواهیم کرد. امیدوارم بازیکنان‌مان با توجه به کسب تجربه در نیم‌ فصل نخست، در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کنند. اکثر بازیکنان تیم هیات فوتبال بومی و از آموزش‌و‌پروش هستند و حتی تجربه بازی در لیگ‌های پایین‌تر را ندارند. بازی به بازی پیشرفت کرده‌ایم و عملکرد خیلی خوبی داشتیم. 

وی درخصوص دیگر مشکلات تیم هیات فوتبال خراسان رضوی تصریح‌کرد: پس از انصراف تیم نامی‌نو اصفهان، هرهفته با تیمی بازی داریم که در بازی قبلی خود استراحت کرده‌است. تا انتهای فصل این مشکل برای تیم هیات فوتبال وجود دارد. ابتدای فصل پس از انصراف تیم نامی‌نو باید مجدد قرعه‌کشی می‌کردند که متاسفانه این اتفاق رخ‌نداد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: