• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-7486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد:

اکثر مراجعین به آموزش دانشگاه خواستار دور زدن قوانین هستند

معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اکثر درخواست‌های دانشجویان مراجعه کننده به آموزش دانشکده، دور زدن قانون است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا توکل افشاری ظهر امروز در گردهمایی دانشجویان نوورود دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد که در این دانشکده برگزار شد، بیان کرد: بسیاری از درخواست‌های دانشجویان از آموزش دانشگاه شامل نادیده گرفتن قانون است. در حالی که چشم پوشی از قوانین و مقررات آموزشی در دانشکده کشاورزی به سختی گراییده می‌شود، بنابراین دانشجویان بایستی مقرارات آموزشی را رعایت کنند تا دچار مشکلات آموزشی نشوند.

بازنگری منابع درسی رشته‌های کشاورزی دانشگاه فردوسی

وی از تغییرات اخیر در برنامه آموزشی دانشکده کشاورزی را بازنگری منابع درسی رشته‌های کشاورزی اعلام کرد و گفت: دانشگاه فردوسی به عنوان مجری بازنگری برنامه‌های درسی در بعضی از رشته‌ها و درسطح کشورموفق عمل کرده است. 

معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه مهم ترین تحولات دانشکده کشاورزی انتخاب استاد راهنمای آموزشی برای دانشجویان در هر دوره  تحصیلی است، ادامه داد: دانشجویان باید در هر گروه آموزشی که پذیرفته شدند، نسبت به آشنایی با استاد راهنمای آموزشی دوره تحصیلی خود اقدام کنند. 

توکل افشاری خاطر نشان کرد: کلیه فعالیت‌های آموزشی دانشجویان جدید شامل انتخاب دروس آموزشی وغیره با اطلاع استاد راهنما و در سیستم پرتال دانشجویان تعریف خواهد شد. برنامه های آموزشی دانشکده به گونه ای تعریف شده که در آینده نظم وانضباط ویژه ای را برای دانشجویان در مسیر کار دانشجویی ایجاد می کند. 

وی افزود: دانشجویان جدیدالورود زمانی که از محیط دبیرستان وارد سیستم دانشگاه می‌شوند، باید تغییری در رفتار و سیستم کاری خود ایجاد کنند. 

معاون آموزشی و فرهنگی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: حضور و غیاب دانشجویان در کلاس‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و از دست اساتید خارج است. حضور و غیاب دانشجویان را سیستم بررسی می‌کند و درپرتال ثبت می‌شود.

توکل افشاری یادآور شد: در بخش آموزش دانشکده سعی می‌کنیم که محیط سالم روانی را برای دانشجویان فراهم کنیم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: