• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-7484-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

استاندار اعلام کرد

ایجاد 65 هزار و 521 شغل جدید در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت : تاکنون 60 درصد از برنامه امسال برای ایجاد 110 هزار اشتغال محقق شده و 65 هزارو 521 شغل جدید در استان شکل گرفته است.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در پانزدهمین جلسه کارگروه استانی اشتغال در مشهد ضمن تقدیر از همکاری دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران در حرکت بر مدار برنامه و تلاش برای تحقق اشتغال هدف‌گذاری شده برای امسال، اظهار کرد: تاکنون 60 درصد از برنامه امسال برای ایجاد 110 هزار اشتغال محقق شده و 65 هزارو 521 شغل جدید در استان شکل گرفته که تحقق آن موجب رفع بخش مهمی از دغدغه‌های جامعه خواهد شد، از این رو در اولویت کاری دستگاه‌های استان است.

وی با بیان اینکه وجود منابع انسانی و توانمند از جمله مزیت‌های استان است، عنوان کرد: باید از تمامی ظرفیت‌ها در حوزه جهاد مقدس اشتغال و کارآفرینی استفاده کرد. یکی از این ظرفیت‌ها، وجود پنج هزار نفر جویای کار از فرزندان شاهد و ایثارگر در استان است که باید در حوزه تسهیلات مشاغل حمایتی، این قشر دیده شوند.

رشیدیان گفت: نگاه ما در حوزه مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی، امدادی نیست و به دنبال توانمندسازی هستیم. سال گذشته، 20 هزار نفر از مستمری‌بگیران استان، توانمند و از این ردیف خارج شدند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تفاهم صورت گرفته با رئیس کمیته امداد کشور مبنی بر اختصاص 100 میلیارد تومان برای ایجاد 15 هزار اشتغال، تصریح کرد: با تخصیص این اعتبار، آمار اشتغال افزایش و به هدف‌گذاری تعیین شده دست خواهیم یافت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: