• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-7686-5
  • خبرنگار : 15286
  • منبع خبر : ----

گزارش مرحله یک ‌چهارم نهایی مناظرات دانشجویی شرق و جنوب کشور

دومین روز از مرحله مقدماتی مرحله منطقه ای (شرق و جنوب کشور) هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران  با راهیابی چهار تیم به مرحله نیمه‌نهایی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دو تیم سایدیس از هرمزگان و علوم سیاسی از خراسان رضوی روز گذشته از ساعت 12 پیرامون گزاره خودکفایی در محصولات کشاورزی رویکردی اشتباه است به مناظره پرداختند و در نهایت تیم علوم سیاسی پیروز این رقابت بود.

از ساعت 13 نیز دو تیم فرهنگ از هرمزگان و تیم ندا از خراسان رضوی با گزاره برگزاری مسابقات مناظره موجب ارتقا فرهنگ گفت‌وگو می‌شود به مناظره پرداختند و در نهایت تیم فرهنگ به پیروزی رسید.

دیگر مسابقه این مرحله بین دو تیم غیاث از یزد و ندای دانشجو از هرمزگان و موضوع این مناظره ضعف در پژوهش مانع اصلی تولید علوم انسانی اسلامی بود. پیروز این مسابقه تیم ندای دانشجو بوده که به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

آخرین مسابقه از مرحله یک‌چهارم نهایی نیز بین دو تیم ساتراپ از مشهد و هدف از یزد برگزار شد. گزاره مورد مناظره نیز مسئولین و مدیران دانشگاه بایستی در امر پوشش دانشجویان دخالت کنند، بوده و در نهایت تیم ساتراپ توانست بر تیم هدف غلبه کند.

مرحله نیمه‌نهایی مسابقات منطقه شرق و جنوب کشور مناظرات دانشجویی ادامه خواهد یافت و تیم علوم سیاسی در مقابل با تیم فرهنگ و تیم ساتراپ در مقابل تیم ندای دانشجو امروز از ساعت 12 الی 14  به مناظره خواهند پرداخت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: