• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-11390-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گناباد مطرح کرد؛

نذر نقاشی برای توسعه فرهنگ کتابخوانی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گناباد گفت: با هدف تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان و توسعه فرهنگ کتابخوانی، بخش مطالعه کودک کتابخانه حاج عبداللهی نوقاب توسط خانم پاکدل هنرمند گنابادی، طراحی و نقاشی شد.

احمد مظلوم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای گسترش فضای بخش کودک کتابخانه عمومی حاج عبداللهی، رنگ آمیزی و نقاشی دیوارها با تصاویر زیبا و آموزشی شامل شاهنامه خوانی، قصه گویی، کلاس‌های آموزشی و هنری برای بخش کودک کتابخانه در قالب سازمان مردم نهاد جمعیت دستان مهرآفرین گناباد انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین دیوارهای محوطه بیرونی این کتابخانه نیز توسط این سازمان مردم نهاد سیمان کاری گردید؛ ضمن اینکه بنا است این NGO با همکاری و مساعدت خیرین و نیکوکاران نوقابی، نسبت به کف پوش و تجهیز لازم جهت بخش کودک این کتابخانه اقدام نماید.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گناباد بیان کرد: همگان می‌دانیم که آینده روشن هر کشوری را فرزندان آن سرزمین رقم می‌زنند و اگر فرزندانمان به طور صحیح، اصولی و متناسب با شرایط و نیاز جامعه آموزش ببینند و تربیت شوند بدون شک جامعه‌ای موفق و پویا خواهیم داشت.

مظلوم با بیان اینکه یکی از ابزارهای این آموزش صحیح کتاب‌های مفید و ارزشمند است، تصریح کرد: خواندن کتاب، باید در برنامه روزانه افراد از بدو تولد قرار گیرد.

وی همچنین افزود: بر همین اساس، این نیکوکاران بر آن شدند تا قدمی کوچک برای کتابخانه شهرشان برداشته و بتوانند سهم در آینده کودکان شهرشان داشته باشند و با شاداب سازی بخش کودک کتابخانه، گامی در جهت تشویق و جذب کودکان به کتاب و کتابخوانی بردارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: