• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-7886-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

در راستای طرح جمع آوری کتب و جزوات درسی انجام می‌شود

«نذر کتاب» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کارگروه فعالیت های بشر دوستانه و عام المنفعه (خیریه) کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ترم جدید تحصیلی طرحی را با عنوان نذر کتاب شروع کرده و عواید این طرح، به همراه عواید جشنواره بزرگ "هلال لبخند ۲"، در مناطق محروم، حاشیه نشین و مراکز بهزیستی صرف خدمات درمانی، خرید و تحویل پک‌های بهداشتی ، غذایی و خرید البسه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمد صدیق غفاری دبیر کارگروه خیریه کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفت : در این طرح ابتدا، ۱۴ الی ۱۶ مهرماه در سه دانشکده پزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی غرفه هایی جهت جمع آوری کتب درسی و غیر درسی و جزوات بلااستفاده دانشجویان قرار میگیرد و دانشجویان می توانند کتب خود را به مسئولان حاضر در این غرفه ها تحویل دهند و رسید اهدا را نیز امضا کنند.

وی افزود: پس از پایان جمع آوری کتب و جزوات اهدایی ، دسته بندی و ارزش گذاری کتب انجام میشود و در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ مهرماه مجددا در دانشکده های فوق، غرفه هایی جهت فروش موارد جمع آوری شده برپا می شود تا دانشجویان علاوه بر تامین کتب و جزوات مورد نیاز خود با هزینه کمتر در امر خیریه نیز سهیم باشند .

دبیر کارگروه خیریه کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: برای کتب غیر درسی، فروش موارد اهدایی به کتابفروشی ها و یا اهدا به کتابخانه ها در نظر گرفته شده است .

به گزارش مفدا، تمامی عواید این طرح ، در ادامه طرح هایی که کارگروه خیریه کانون هلال احمر برای برگزاری در طول ترم جاری در نظر دارد به همراه عواید جشنواره بزرگ "هلال لبخند ۲"، در مناطق محروم، حاشیه نشین و مراکز بهزیستی صرف خدمات درمانی، خرید و تحویل پک های بهداشتی ، غذایی و خرید البسه خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: