• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-8386-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

یک ایستگاه تا مرحله نهایی مناظرات دانشجویی شرق و جنوب کشور

مرحله نیمه نهایی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران مرحله منطقه ای (شرق و جنوب کشور) با راهیابی دوتیم «علوم سیاسی» و «ساتراپ»  به مرحله نهایی به پایان رسید.

 به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مرحله نیمه نهایی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران مرحله منطقه ای (شرق کشور)، روز گذشته به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در تالار امام رضا (ع) در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 در مناظره نخست در ساعت 12 گروه «علوم سیاسی» از استان خراسان رضوی به عنوان گروه موافق و «فرهنگ» از استان هرمزگان به عنوان گروه مخالف با موضوع «باید از هنر فاخر در مقابل هنر عامه‌پسند حمایت نهادی و دولتی کرد.» با یکدیگر به مناظره پرداختند که در پایان با نظر هیئت داوران، گروه «علوم سیاسی » با کسب 93 امتیاز در برابر 75 امتیاز گروه «فرهنگ» برنده مناظره شدند. 

در دومین مناظره نیز که در ساعت 13 بین دو گروه «ندای دانشجو» از استان هرمزگان به عنوان گروه موافق و «ساتراپ»از استان خراسان رضوی به عنوان گروه مخالف با موضوع «ارتباط مستقیمی بین حجاب و افزایش سلامت روانی بانوان وجود دارد.» با یکدیگر به مناظره پرداختند که در پایان با نظر هیئت داوران، گروه «ساتراپ» با کسب ۹۴ امتیاز در برابر ۷۴ امتیاز گروه «ندای دانشجو» برنده مناظره و راهی مرحله نهایی شدند. 

بدین ترتیب مناظره رده‌بندی بین تیم‌های «فرهنگ» و «ندای دانشجو» هر دو از استان هرمزگان با موضوع «افزایش آزادی فردی موجب هرج و مرج اجتماعی می‌گردد.» ساعت 12 روز چهارشنبه 18 مهر ماه برگزار خواهد شد که تیم «ندای دانشجو» به عنوان تیم موافق و «فرهنگ» به عنوان تیم مخالف گزاره به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین در ساعت 13 مناظره نهایی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران - مرحله منطقه‌ای-، با موضوع «اصلی‌ترین مشکل نظام آموزشی کشور، عدم بهره‌مندی از نیروهای متخصص است.» بین تیم‌های «علوم سیاسی» به عنوان گروه موافق و «ساتراپ» به عنوان گروه مخالف برگزار می‌شود.

انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: