• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-12890-5
  • خبرنگار : 15296
  • منبع خبر : ----

فرماندار تایباد؛

امروز کشور به مدیران جهادی نیاز دارد

فرماندار تایباد گفت: امروز با توجه به حساسیت‌های موجود و تحریم‌های اقتصادی حاکم بر کشور، نیاز به مدیران جهادی و با برنامه‌های جدید و نوین بیشتر احساس می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین شرافتی راد امروز در جلسه تودیع و معارفه رییس اداره تعاون روستایی تایباد که با حضور معاون سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: سیاست‌های دولت در حوزه کشاورزی و دامپروری با ایده‌های جدید و صنعتی اداره می‌شود و با توجه به امکانات روز باید خدمت به مردم با ارائه طرح‌های نوین انجام شود.

وی با اشاره به پتانسیل‌های موجود در شهرستان و ظرفیت روستاهای آن افزود: با تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران در این شهرستان مرزی می‌توان چرخه پول را با یک برنامه‌ریزی دقیق تمام مردم این منطقه را بهره‌مند کرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان به حمایت از روستاها تأکید و بیان کرد: با توجه به شعار سال مبنی بر حمایت از تولید داخلی باید در بخش روستایی سرمایه‌گذاری بیشتری انجام شود و هر روستا به یک محل تولید تبدیل شود در این زمینه بالا بردن سطح آگاهی مردم با آموزش‌های مفید نیازی ضروری است.

وی نیاز کشور افغانستان به ایران را فرصت مناسب برای رشد و توسعه اقتصادی دانست و مطرح کرد: این نیاز زمینه را برای تولید بیشتر در این خطه مرزی بوجود آورده است باید از فرصت موجود بهترین بهره را برد.

در ادامه این آیین از زحمات هفت ساله عباس معتمدی تقدیر و طی حکمی باقر خدادادی به سمت ریاست اداره تعاون روستایی تایباد منصوب شد وی پیش از این در سمت، مسئول امور اراضی شهرستان تربت جام بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: