• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-15614-5
  • خبرنگار : 15249
  • منبع خبر : ----

افزایش دمای هوا تا پایان هفته/از روز جمعه بر شدت ناپایداری‌های جوی افزوده می‌شود

 روند افزایش دمای هوا تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بنابر اعلام اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره نشان‌دهنده جوی به نسبت پایدار است. شایان ذکر است از روز جمعه با شمالی شدن جریانات به‌تدریج بر شدت ناپایداری‌های جوی و میزان ابرناکی آسمان افزوده خواهد شد. روند افزایش دمای هوا نیز تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

هوای مشهد در صبح و بعدازظهر روز چهارشنبه صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با کمینه و بیشینه دمای 4 و 20 درجه سلسیوس خواهد بود.

آسمان نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی استان در روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در بعدازظهر همان روز صاف تا کمی ابری پاره‌ای نقاط وزش باد نسبتاً شدید همراه خواهد بود.

هوای مشهد نیز در صبح  روز پنجشنبه صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد ملایم  و در عصر، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد با کمینه و بیشینه دمای 6 و 23 درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود.

آسمان نواحی شمالی مرکزی و جنوبی استان در صبح این روز نیز صاف تا قسمتی ابری پاره ای نقاط افزایش ابر و وزش باد و در بعدازظهر صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش شدت باد لحظه ای خواهد بود.

بر اساس این گزارش در شبانه‌روز گذشته، فریمان با حداقل دمای 3- درجه سلسیوس سرد‌ترین شهر و بردسکن  با حداکثردمای 22 درجه سلسیوس گرم‌ترین شهر بوده‌است. حداکثر سرعت باد را تایباد  با 50 کیلومتر برساعت داشته‌است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: