• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-8987-5
  • خبرنگار : 15285
  • منبع خبر : ----

/روی خط تئاتر/

تهیه کننده «با مسئولیت محدود»:
منتظر بازگشت سرمایه نیستم

تهیه کننده تئاتر«با مسئولیت محدود» گفت: منتظر بازگشت سرمایه نیستم و هدفم حمایت از تئاتر است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، امید درخشانی تهیه کننده تئاتر«با مسئولیت محدود» در نشست خبری این تئاتر، اظهار کرد: اولین مسئله‌ای که باعث شد بنده در این شرایط اقصادی برای این کار سرمایه گذاری کنم این بود که به آقای خوش‌خلق اعتماد داشتم و نیز از روز اول به فکر برگشت پول و سودآوری آن نبوده‌ام.

وی ادامه داد: با توجه به تئاترهایی که مشاهده می‌کنیم در مشهد ساخته شده‌است، تئاتری نمی‌بینیم؛ قصد داشتیم تئاتری تهیه کنیم که در آن بازیگران و انتخاب‌های خوب وجود داشته باشد که بازیگران و انتخاب‌های خوب آقای خوش خلق ما را ترغیب کرد که در این نمایشنامه سرمایه گذاری کنیم و نیز خوشحال هستم از این جریان و تیمی که داریم، امیدوارم که این تیم ادامه‌‎دار باشد و همچنین سالی چند کار بتوانیم داشته باشیم.

این تهیه کننده تئاتربرای تبلیغات نمایش«با مسئولیت محدود»خاطر نشان کرد: از روز اول که برای رول‌آپ‌ها صحبت کردیم، از 14 رول‌آپی که برای ما اختصاص دادند، این عدد دیروز به 9 عدد تقلیل یافته‌است و امروز که زمان اجرا بوده به 6 عدد رسیده‌ است و امیدواریم که این عددی که قول داده‌اند نصب شود.

در ادامه این نشست سارا کشمیری بازیگر تئاتر«با مسئولیت محدود»  تصریح کرد: بنده در این نمایش نقش آهو را بازی می‌کنم و تنها زن نمایش«با مسئولیت محدود» هستم، نقش آهو با توجه به این که دیالوگ زیادی ندارد اما بسیار تاثیر گذار است  و در روند این نمایشنامه تماما اسم این زن را می‌شنویم و دعوای اصلی بر سر این شخصیت است که اگر به زیر لایه‌های آن نگاه کنیم متوجه می‌شویم دعوای بین دو قشر غنی و فقیر است.

وی عنوان کرد: سه کاراکتر است که این نمایشنامه را جلو می‌برند واین زن قربانی این نمایش و تراژدی می‌شود که تراژدی اصلی ماجرا نیز مرگ آهو در پایان نمایش است.

این بازیگر تئاتر متذکر شد: این نمایش تنها یک تبلیغ در سایت مشهد تئاتر در طول این شش شب داشت که تنها یک گزارش تصویری بوده‌است و زمانی‌که بیان می‌کنیم برای این نمایش تبلیغ بزنید، یا تلفن خود را جواب نمی‌دهند و یا می‌گویند که باید هزینه‌ای پرداخت کنید؛ متاسفانه از جمعه تا الان که پیگیری کردیم فقط یک تبلیغ برای ما زده شده‌است که آن هم تنها یک گزارش تصویری با شش عکس بوده‌است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: