• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-16214-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی:

مردم به فراخوان‌ها توجهی نکردند

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در چند وقت گذشته شاهد فراخوان‌های زیادی بودیم که مردم ما با هوشیاری به آن توجه نکردند و جا دارد که این اقدامات را قدر بدانیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ابراهیم قربان‌زاده امروز در همایش پلیس، امنیت و اصناف به مناسبت هفته نیروی انتظامی در هتل پردیسان مشهد، اظهار کرد: امروز به جرأت می‌توانم ادعا کنم که به پاس خدمات شبانه‌روزی، به پاس شب بیداری‌ها و پیگیری‌های مستمر خود شاهد امنیت پایدار و قابل قبول در سطح استان باشیم.

وی ادامه داد: در سال‌های دور همه‌ی ما شاهد وضعیت مرزهای خود بوده‌ایم و ملاحظه کردید که اشرار در داخل شهر نفوذ کردند، این گرو‌ه‌ها در سطح استان مشغول به گروگان‌گیری و ایجاد ناامنی بودند، اما ما توانستیم به پاس خون شهدا و تلاش همه عزیزانی که به ما خدمت کردند از پس این مشکلات برآییم.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: با اقدامات بازدارنده‌ای که در مرزها انجام داده‌ایم امروزه شاهد کم‌ترین ورود به مرزهای خود هستیم. امروز امنیت مرزهای استان ما پایلوت برای سایر استان‌ها است این امر میسر نمی‌شد جز با همکاری و هماهنگی مردم عزیز که همیشه یا رو یاور انقلاب بودند. 

قربان‌زاده تأکید کرد: در چند وقت گذشته شاهد فراخوان‌هایی زیادی در بازار بودیم که مردم ما با هشیاری به آن توجه نکردند و جا دارد که این اقدامات را قدر بدانیم.

وی اضافه کرد: امروزه مجموعه انتظامی اعم از سربازان، درجه‌داران، فرماندهان و معاونین  با کمک همراهی مردم توانستند اقدامات خوبی را در جامعه انجام دهند. 

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با اشاره به نامه امام علی (ع) به مالک اشتر نخعی، تاکید کرد: در این نامه حضرت محورهایی از جمله برپایی حق را تاکید می‌کنند. برقراری عدالت به صورت یکسان نیز دارای اهمیت بسیاری است.

قربان‌زاده خاطرنشان کرد: بازگردان حقوق قصب شده، نظارت بر فعالیت‌های اقتصادی، مبارزه با فساد اقتصادی و مبارزه با تبعیض از جمله محورهایی است که امام علی (ع) بر آن تاکید داشتند.

وی بیان کرد: در این نامه توجه به بخش خصوصی که در راستای بهبود وضع اقتصاد اجرا می‌شود و همچنین رونق تولیدات خود که ضامن خودکفایی و  جدا از وابستگی‌ها است نیز اشاره می‌شود.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی تاکید کرد: رونق تولید علاوه بر کاهش بیکاری سطح زندگی را برای مردم نزدیک می‌کند.

قربان‌زاده گفت: حضرت علی (ع) می‌فرمایند؛ خداوند انسان را به زمین فرود آورد تا با نسل او زمین را آباد کند، ایشان از اهمیت بخش خصوصی در شکوفایی اقتصاد غافل نشده و دولت‌مردان را موظف به حمایت از این بخش می‌کند.

وی بیان کرد: ایشان به مالک اشتر می‌گویند مالیات را طوری تنظیم کن که مانع تولید نشود و به امور بازرگانان توجه خاصی داشته باش و به آن‌ها کمک کن و در جایی دیگر عنوان می‌کنند که بهبود کیفیت زندگی شهروندان و افزایش درآمد آن‌ها را از وظایف حکومت برشمرده و افزایش درآمدهای مردم را حق مردم بر دولت می‌داند.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی اظهارم کرد: همچنین این حضرت اشاره دارند که ای گروه بازرگانان از خدا بترسید، پیشاپیش از خدا طلب خیر کنید و با آسان گرفتن بر مشتریان از خداوند برکت بخواهید و بدانید که در میان بازرگانان کسانی هستند که بخیل هستند و به خاطر سود به دنبال احتکار هستند.

همچنین در ادامه این مراسم ایرج شریفی، سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت خراسان رضوی، اظهار کرد: امروز در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی قرار داریم؛ این همایش در ادامه تعاملات پلیس و اصناف  در شرایط کنونی کشور که از آن به عنوان یک جنگ اقتصادی یاد می‌شود بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: