• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-9687-5
  • خبرنگار : 15276
  • منبع خبر : ----

/روی خط تئاتر/

چه خبر از اکران‌های پایان هفته تئاتر؟

برای برنامه‌ریزی تعطیلات آخر هفته حتما گزینه تئاتر دیدن هم برای بسیاری از مردم مطرح است؛ اما روی صحنه تئاتر مشهد چه می‌گذرد؟

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، هم اکنون 7 نمایش  «سردسیر»، «خانواده محترم اردکانی»، «مردان بی‌سایه»، «طوفان»، «با مسئولیت محدود»، «اژدهاک» و «خیاط» در سالن‌های نمایش مشهد در حال اجرا است.

 «سردسیر»

نمایشی به نویسندگی محمد نقایی و کارگردانی مصطفی ابهری و محمد نقایی است و در آن بازیگرانی از جمله سعید صادقی، زینب مشعل‌دار آستانه، علی اسماعیل زاده، مبین عطاری، حسین طاهری و جواد محمدزاده ایفای نقش می‌کنند.

در نمایش «سردسیر» شهاب افتخاری طراح صحنه، محبوبه سلطانی طراح لباس، امیرحسین غفاری طراح گریم، آرمان پارسیان آهنگ‌ساز و علیرضا قدیری طراح پوستر است.

این نمایش روزهای پنج‌شنبه و جمعه در ساعت 18:00 در محل تماشاخانه اشراق حوزه هنری خراسان رضوی واقع در نبش هاشمیه 22 در حال اجرا است.

 «خانواده محترم اردکانی»

نمایشی به نویسندگی محمد چرم‌شیر، کارگردانی امیر بشیری و تهیه‌کنندگی محمد آیتی است و در آن بازیگرانی از جمله سجاد انتظاری، محبوبه سلطانی، مهشید شریفی، امیر بشیری، امید هاشمیان و مجید بخششیان ایفای نقش می‌کنند.

در این نمایش ایمان رمضانی دستیار کارگردان، سید علیرضا رضایی مشاور کارگردان، امیر بشیری و شهاب افتخاری طراح صحنه، محبوبه سلطانی طراح لباس، بهزاد خجسته آهنگ‌ساز و حمیدرضا آزادفر مدیریت روابط عمومی را بر عهده دارد.

 نمایش  «خانواده محترم اردکانی» روزهای پنج‌شنبه و جمعه ساعت 18:00 در محل تئاتر شهر سالن بهار در حال اجرا است.

 «مردان بی‌سایه»

نمایشی به کارگردانی مجتبی رستگارمقدم است و در آن بازیگرانی از جمله پرنیان کاتبی، امین کرفی، پدرام روشن، مهدیه افخمی، محمد اسماعیل‌زاده، علی پیمان و مهدی فرخنده ایفای نقش می‌کنند.

در این نمایش مینا حسینی‌روش مدیر صحنه، پردیس یحیی‌زاده مدیر روابط عمومی، جلال زنگنه طراح دکور، رضوان خسروی و آنیتا جاویدیان عکاس و نیلوفر آبیزی دستیار کارگردان است.

نمایش  «مردان بی‌سایه» روز پنج‌شنبه ساعت 19:00 در محل تماشاخانه خورشید، حد فاصل معلم 28 و چهار راه دانش آموز در حال اجرا است.

 «با مسئولیت محدود»

نمایشی به نویسندگی و کارگردانی محمد خوش‌خلق و تهیه‌کنندگی امید درخشانی است و در آن بازیگرانی از جمله بهروز ارمغان، مسعود میرنیک‌زاد و سارا کشمیری ایفای نقش می‌کنند.

در این نمایش محمد خوش‌خلق طراح صحنه، سارا کشمیری طراح لباس، پویان قندی آهنگ‌ساز، وصال وحدت منشی صحنه، صبا اصغری مدیر صحنه، جابر محمدی ساخت دکور، مصطفی احمدپور عکاس و مرجانه حسین‌زاده مدیریت روابط عمومی را بر عهده دارد.

نمایش  «با مسئولیت محدود» روز پنج‌شنبه ساعت 19:00 در محل تماشاخانه شمایل واقع در بین سناباد 45 و 47 در حال اجرا است.

 «اژدهاک»

نمایش‌نامه «اژدهاک» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی امیرحسین عبادی است و در آن هاشم حسنی ایفای نقش می‌کند.

در این نمایش نگار نادری منشی صحنه، حسین خانی آهنگ‌ساز، شقایق فرش‌چیان طراح گریم، احسان محسن‌زاده طراح گریم و فاطمه کریمی مدیر روابط عمومی است.

نمایش  «اژدهاک» روزهای پنج‌شنبه و جمعه ساعت 20:00 در سالن 2 پردیس تئاتر مستقل نبش وکیل آباد 48 در حال اجرا است.

 «خیاط»

نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مصطفی نصیری و تهیه‌کنندگی صالح کامرانی است و در آن بازیگرانی از جمله مهسا اکبرپور، حمید سالاری، جلال شهبازنژاد و جواد محمدزاده ایفای نقش می‌کنند.

در این نمایش امین آغاسی‌زاده و مصطفی نصیری طراح صحنه، رامین رنجبر آهنگ‌ساز، محبوبه سلطانی طراح لباس، صالح کامرانی طراح دکور، محمد صداقت اجرای دکور و آرزو کیانی عکاس است.

نمایش  «خیاط» روزهای پنج‌شنبه و جمعه ساعت 20:00 در محل پردیس تئاتر مستقل نبش وکیل آباد 48 در حال اجرا است.

 «طوفان»

نمایش «طوفان» شاهکار جاودان ویلیام شکسپیر، به کارگردانی حامد امان‌پور قرایی است و در آن بازیگرانی از جمله هادی محمدنیا، ایمان عظیمی، هانیه عسگری، مسعود حیدریان، یگانه نصرتی، انیس نهبندانی، علی شهری و سارا سخت‌کار ایفای نقش می‌کنند. 

در این نمایش سحر رضوانی استاد مشاور بازیگری، سینا کیان دستیار کارگردان، محسن نورمحمدی مدیر اجرایی، تکتم براتی منشی صحنه، آریانا آهنگری طراح صحنه، مائده نصیری طراح لباس، ویولت یوسفی طراح گریم و مصطفی آرین‌راد طراح پوستر و گرافیک است.

نمایش «طوفان» روزهای پنج‌شنبه و جمعه ساعت‌های 18:00 و 20:30 در محل پردیس تئاتر مستقل نبش وکیل آباد 48 در حال اجرا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: