• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-17714-5
  • خبرنگار : 15263
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

رایزنی با فرمانده کل ارتش برای بازگشایی بولوار نماز

استاندار خراسان رضوی گفت: در خصوص مشکلات پیش آمده در بازگشایی بولوار نماز که ارتش بنا بدلایلی اقدام به مسدودکردن آن کرده، گفت‌وگوهایی با فرماندهی کل ارتش، سرلشکر موسوی داشته‌ایم که امیدواریم با دستور وی به سرعت مشکل بولوار نماز حل شود. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان عصر امروز در بازدید از پروژه‌های شهرداری اظهار کرد: شورای شهر مشهد با همکاری شهرداری توجه زیادی به بهسازی فضای شهری در راستای ایجاد زندگی بهتر برای مردم داشته‌اند. 

وی افزود: مدیریت شهری مشهد برای توسعه فضای سبز و تامین آب مورد نیاز جهت آبیاری این فضاها به سمت ایجاد تصفیه‌خانههای محلی و استفاده از پساب فاضلاب حرکت کرده و دراین مسیر اقدامات بسیار خوبی انجام داده‌اند. 

وی با اشاره به پروژه  گردشگری مشارکتی شهرداری مشهد و بخش خصوصی در پارک طرق خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این منطقه اقدام بزرگی درحال انجام است که بدون شک بعنوان مجموعه‌ای خاطره انگیز برای آیندگان به یادگار خواهد ماند. 

استاندارخراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اقدامات مناسبی که در پارک طرق در حال انجام است این فضا،ظرفیت خوبی برای شهر مشهد ایجاد خواهد کرد و منجر به افزایش ضریب ماندگاری زائر و گردشگر خواهد شد. 

رشیدیان در خصوص مشکلات پیش آمده در بازگشایی بولوار نماز که توسط شهرداری مشهد آماده بهره‌برداری شده، اما ارتش بنا بدلایلی اقدام به مسدود کردن آن کرده است گفت: در این خصوص با فرماندهی ارتش آقای موسوی گفت‌گوهایی داشته‌ایم که امیدواریم با دستور وی به سرعت مشکل بولوار نماز حل شود. 

وی افزود: در راستای برطرف شدن مشکلات پروژه کمربند جنوبی مشهد نیز پیگیری‌هایی داشته‌ایم که امیدواریم به نتیجه برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: