• شنبه ۲۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-9788-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت‌های پدیده شاندیز مشهد مطرح کرد:

مذاکره با گل‌محمدی در راستای حمایت از تیم پدیده

مدیرعامل شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: تاکنون با فدراسیون برای تبلیغات هیچ قرادادی امضا نکرده‌ایم و طبق تفاهم اخلاقی و ارتباطی که داشتیم، تبلیغات پدیده را انجام می‌دهند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ابوالفضل انتظاری در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، در خصوص تیم پدیده، اظهار کرد: درباره تیم پدیده صحبت‌های زیادی شده‌است. فعالیت تیم‌های ورزشی نیاز یک کشور است و همه بر این امر معتقد هستیم، اما نباید هزینه‌های این تیم را تنها به یک شرکتی مانند مجموعه پدیده محول کنیم.

وی ادامه داد: در این امر دیگران نیز می‌توانند مشارکت داشته باشند، با این حال و با این شرایط چند سال است که ما این تیم را تغذیه کردیم. وجود تیم نیز برای مجموعه پدیده یک سرمایه است و در این زمینه به جمع‌بندی‌هایی رسیده‌ایم که بتوانیم با مشارکت دیگران، تامین مالی تیم را داشته باشیم و تیم را هدایت کنیم.

مدیرعامل شرکت‌های پدیده شاندیز مشهد افزود: در دو روز گذشته نیز با یحیی گل محمدی صحبت کردم و احتمالا فردا با ایشان یک جلسه‌ را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم به نتیجه مطلوبی برسیم و بتوانیم تیم را سرپا نگه داریم.

انتظاری در خصوص تبلیغات پدیده در فدراسیون فوتبال نیز عنوان کرد: ما در حال حاضر در تمام بازی‌های جام حذفی و لیگ برتر، اعم از 30 بازی با فدراسیون به تفاهمی رسیده‌ایم و در پشت تمامی دروازه‌ها که نقطه کانونی و حساس زمین است و در دیواره‌های ورزشگاه نیز تبلیغات خود را انجام دادیم یعنی به جای اینکه تیم پدیده 90 دقیقه از یک شرکتی معرفی شود، ما همزمان در دو شبکه مبدا و مقصد استانی ارائه را بر عهده گرفتیم.

وی تصریح کرد: همچنین در برنامه 90 که بازی‌ها نیز آنالیز می‌‎شود، بار دیگر نیز ما به عنوان معرفی‌کننده ایفای نقش می‌کنیم. ما اگر می خواستیم خارج از این توافق خود با فدراسیون عمل کنیم این همه ساعت پخش هزینه زیادی داشت، زیرا ما در برنامه‌هایی معرفی می‌شویم که بینندگان زیادی دارد.

مدیرعامل شرکت‌های پدیده شاندیز مشهد اضافه کرد: تاکنون هنوز با فدراسیون برای تبلیغات هیچ قرادادی را امضا نکرده‌ایم و ما طبق تفاهم اخلاقی و ارتباطی که داشتیم، تبلیغات را انجام می‌دهند ولی در ازای مبلغ آن قرار بر آن شده که سهام دریافت کنند، اما اگر بخواهیم مبلغ آن را حساب کنیم حدود 3 میلیارد تومان است.

انتظاری در خصوص واگذاری تیم پدیده به شهرداری مشهد، عنوان کرد: در هر موضوعی نقطه نظراتی وجود دارد، تا مجمع عمومی سهام‌داران برگزار نشود و خود سهام‌داران نیز متولی این مجموعه نشده‌اند ما تا می‌توانیم هیچ چیزی را از پدیده واگذار نمی‌کنیم و این امر استراتژی ماست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: