• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-14786-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شبکه جامع دانشگاه‌ها و مراکز علمی خراسان رضوی خبرداد:

«فناوری بازچرخانی آب» محوریت اصلی نمایشگاه پژوهش 97 در استان

مدیرعامل شبکه جامع دانشگاه‌ها و مراکز علمی خراسان رضوی گفت: نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان در آذرماه جاری با محوریت فناوری بازچرخانی آب و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

عباس شیخ الاسلامی در گفت و گوبا ایسنا- منطقه خراسان، از آغاز هفته پژوهش در استان از 10 آذرماه جاری خبر داد و اظهار کرد: در آخرین جلسه شبکه جامع دانشگاه‌ها و مراکز علمی خراسان رضوی تصمیم گرفته شد که امسال هفته پژوهش در استان متفاوت تر و با توسعه فناوری و حضور پررنگ تر شرکت‌های دانش بنیان برگزار شود. 

وی ادامه دئاد: با توجه به شرایط فعلی استان، موضوع بازچرخانی آب مسئله بسیار مهمی محسوب می‌شود. امسال تاکید اصلی ما در هفته پژوهش سال 97 بر فناوری، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و بازچرخانی آب خواهد بود. 
 
مدیرعامل شبکه جامع دانشگاه‌ها و مراکز علمی خراسان رضوی با تاکید براینکه "فناوری بازچرخانی آب" به عنوان یک موضوع خاص در دستور شبکه جامع دانشگاهی استان در هفته پژوهش سال جاری قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: شبکه جامع دانشگاه‌ها با همکاری دانشگاه فردوسی تلاش می‌کنند که امسال موضوع فناوری بازچرخانی آب نظیر سال‌های گذشته تنها محدود به دانشگاه فردوسی نشود، بلکه وارد نمایشگاه پژوهش شود و سایر دانشگاه‌های استان نیز در آن مشارکت داشته باشند و همچنین شهرداری نیز در حوزه فرهنگی در این عرصه فعال گردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: