• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-888-5
  • خبرنگار : 15291
  • منبع خبر : ----

بکائیان: استعفا دادم تا جوانان کار را به دست بگیرند

مهدی بکائیان، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از سمت خود استعفا داده‌است اما تاکنون با این استعفا موافقت نشده‌است.

مهدی بکائیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اخبار مطرح‌شده مبنی بر استعفای وی از سمت ریاست هیت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی اظهار کرد: از زمانیکه وارد هیات شدم، گفتم برای مدت کوتاهی در این سمت خواهم‌بود. باید افراد اهل ورزش در این هیات باشند و فعال باشند. با این کار خواستم جوانان وارد هیات شوند و زمام کار را به دست بگیرند.

 وی افزود: حدود سه ماه قبل این زمزمه را به راه انداختیم که جوانان پایه کاری که خودمان پرورش‌شان دادیم بیایند مسند کار را در اختیار بگیرند و به فعالیت در این هیات بپردازند تا هم من به مشغله و کارهای خصوصی‌ام برسم و هم این هیات با جوانان و ورزشی‌ها به کار خود ادامه دهد.

رئیس سابق هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی عنوان کرد: در زمان کوروش صبوریان مدیر کل سابق اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی کار را به عقب موکول می‌کردند و از طرفی طبق قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان که شامل من هم می‌شد باید از این سمت کناره‌گیری می‌کردم. استعفا کردم تا جوانان اهل ورزش هیات را اداره و مدیریت کنند و با قدرت رو به جلو حرکت کنند.

بکائیان درخصوص اینکه اگر با استعفای او موافقت نشود به کارش ادامه خواهدداد، گفت: تا زمانی که در هیات باشم با قدرت به کار ادامه می‌دهم. در این مدت کم‌کاری نکردم و تمام مسابقات و دوره‌های آموزشی را پوشش دادیم و تا زمانی که سرپرست جدیدی مشخص شود، به فعالیت‌ ادامه می‌دهم.

وی تصریح کرد: خصومت و دشمنی با کسی وجود نداشت که دلیل استعفایم شود، اما از ابتدا توقع بیشتری از اداره کل ورزش و جوانان استان داشتم و می‌خواستم به ورزشکاران در این حوزه توجه بیشتری شود، اما این موضوع نمی‌تواند عامل اصلی استعفا باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: