• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1688-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم پیام خراسان:

نباید به حواشی دامن بزنیم/ مقابل خاتم کار سختی داریم

جبار قوچان‌نژاد گفت: مسئولین والیبال کشور باید اتفاقات اخیر فدراسیون را به نحو احسن مدیریت کنند تا آسیبی به والیبال ایران وارد نشود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، جبار قوچان‌نژاد سرمربی پیام خراسان در خصوص پیروزی تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته دوم سوپر لیگ والیبال اظهار کرد: دیداری جنگنده و تاکتیکی از هر دو تیم شاهد بودیم. تنها نقص ما مقابل شهرداری ورامین هماهنگی و آمادگی جسمانی بازیکنان تیم بود. تعصب، غیرت و تعویض‌های به موقع باعث رقم خوردن چنین نتیجه‌ای شد.

وی افزود: برنده و بازنده این دیدار قابل تشخیص نبود و به یک ماراتن وحشتاک شباهت داشت. هر دو تیم بسیار نزدیک و پابه‌پای یکدیگر پیش می‌رفتند. تیم شهرداری ورامین بازیکنان بزرگ و مربی با برنامه‌ای دارد. خدا را شکر می‌کنم که روز خوب ما بود و توانستیم این دیدار با برد پشت‌سر بگذاریم.

سرمربی پیام خراسان با اشاره به حضور تاثیرگذار محمد موسوی در ترکیب اصلی تیم خاطرنشان کرد: موسوی به واسطه آسیب‌دیدگی‌‌ای که پس از بازی‌های تیم‌ملی گریبان‌گیرش شده، از آمادگی بالایی برخوردار نیست و با شرایط آرمانی خود فاصله زیادی دارد، اما در این دیدار، فرصت عدم استفاده از موسوی را نداشتم هرچند از آمادگی بالایی برخوردار نیست. حضور موسوی و از کار انداختن دفاع وسط تیم مقابل برای تیم ما کفایت می‌کرد.

جبار قوچان‌نژاد در خصوص سیاست باشگاه پیام خراسان در رابطه با کسب جایگاه و مقام در این فصل از لیگ برتر عنوان کرد: باشگاه توقعی نداشته و قولی در این خصوص نیز نداده‌ام. مردم مشهد و خراسان مستحق حضور تمام رشته‌های ورزشی شهر خود در لیگ‌ برتر کشور هستند. دو سال در والیبال خراسان کوتاهی کردیم، وظیفه خود می‌دانستم که والیبال خراسان را مجدد به عرصه بازگردانم. در این زمینه وعده‌ای نداده‌ام و نخواهم‌داد. تنها هدفمان حضور در سوپر لیگ و روشن نگه‌داشتن چراغ خانه والیبال مشهد است.

وی در خصوص کنار گذاشته‌شدن خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان گفت: به‌ نظر من این قضیه یک جریان سیاسی پشت خود دارد. خوش‌خبر زحمات بسیاری برای والیبال کشور کشیده‌است، اما اینک به جای بزرگ کردن چنین رخ‌دادی بهتر است این اتفاق را به نحو احسن مدیریت کنیم.

سرمربی پیام مشهد در خصوص پست جنجالی اخیر سعید معروف در اینستاگرام در واکنش به کنار گذاشته‌شدن خوش‌خبر از تیم ملی تصریح‌ کرد: سعید معروف بزرگ‌تر از آن است که خود را در چنین جریاناتی دخالت دهد. هنگامی که بازیکنان به چنین مسائلی ورود می‌کنند والیبال کشور آسیب می‌بیند. مسئولین ورزش و والیبال کشور باید این اتفاق را به‌صورت کدخدا‌منشانه حل نمایند.

قوچان‌نژاد با اشاره به دیدار آتی تیمش در یزد و در برابر خاتم اردکان گفت: مصافی سخت را در پیش داریم و به بازیکنانم تاکید کرده ام که باید از حال و هوای برد در دیدار قبلی خارج شویم. امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی دلچسب، به نتیجه ای خوب دست یابیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: