• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-2188-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

شعبا‌نپور: نماینده اراک باید از جدول کنار گذاشته‌شود

سرمربی سربداران سبزوار گفت: نماینده اراک طبق قوانین سازمان لیگ از سوپرلیگ هندبال حذف خواهدشد، اما همچنان متتظر رای فدراسیون در این خصوص هستیم.

علی شعبان‌پور در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص لغو دیدار تیم‌‌های سربداران سبزوار و نماینده اراک در چارچوب هفته سوم سوپر لیگ هندبال اظهار کرد: با وجود آمادگی نماینده خراسان و همچنین حضور داوران و ناظرین در سبزوار، نماینده اراک در این بازی حاضر نشد. طبق قوانین سازمان لیگ، در صورت عدم حضور تیمی در دو دیدار از رقابت‌های لیگ‌برتر، آن تیم از گردونه مسابقات خارج خواهدشد. در هفته نخست سوپر لیگ، به دلیل عدم آمادگی دو تیم اراک و ذوب‌آهن ، این دیدار لغو شد، اما در هفته دوم سوپر لیگ هندبال، با وجود حضور فراز بام خائیز دهدشت در اراک، تیم اراک از حضور در زمین خودداری کرد و نتیجه بازی 10 بر صفر به سود نماینده دهدشت اعلام شد.

سرمربی سربداران سبزوار ادامه‌داد: نماینده اراک در این هفته نیز در سالن مسابقه حضور نیافت و باید نتیجه بازی 10 بر صفر به سود سربداران سبزوار اعلام شود. البته پیشنهاد برگزاری بازی در روز یکشنبه به ما اعلام شد که با آن مخالف کردیم.

شعابان‌پور در خصوص کنار گذاشتن تیم اراک از جدول مسابقات سوپر لیگ هندبال خاطرنشان کرد: باید منتظر دستور فدراسیون هندبال در این خصوص باشیم. در صورت حذف تیم اراک از جدول مسابقات، امتیاز مسابقات برگزار شده با این تیم صفر شده و ادامه مسابقات با ۹ تیم برگزار خواهدشد.

وی افزود: هنوز در خصوص نتیجه دیدار سبداران و نماینده اراک خبری به دستمان نرسیده و منتظر رای فدراسیون در خصوص این دیدار هستیم، اما به نظر من طبق قوانین، نماینده اراک از جدول مسابقات حذف خواهدشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: