• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-2186-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد خراسان رضوی خبر داد:

ارتقاء مدرک 30 درصد اساتید حق‌التدریس دانشگاه آزاد استان به دکتری

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از ارتقاء مدرک 30 درصد اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد استان به دکتری خبر داد.

رضا بهاری کاشانی در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: ما تنها اساتیدی را به عنوان حق التدریس در دانشگاه آزاد خراسان رضوی جذب می کنیم که دارای مدرک دکتری باشند.

وی افزود: ما صلاحیت تمام اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد خراسان رضوی را بررسی کردیم و کسانی که فاقد صلاحیت بودند را کنار گذاشتیم و 30 درصد از این اساتید که دارای مدرک کارشناسی ارشد بودند را به اساتید دارای دکتری تبدیل کردیم که گام بزرگی در راستای ارتقای اهداف آموزشی ما خواهد بود. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد مشهد تاکید کرد: فراخوان جذب اساتید به صورت مرکزی اعلام شده است و ما با توجه به گسترش رشته ها، ارتقای کیفی و تعداد اساتیدی که به افتخار بازنشتگی نایل شدند، جذب استاد خواهیم داشت.

نیاز دانشگاه به جذب 50 استاد در رشته‌های علوم پزشکی 

بهاری کاشانی با اشاره به اینکه حدود 50 نفر استاد به ویژه در رشته های علوم پزشکی نیاز داریم، خاطرنشان کرد: هنوز فراخوان های 94 و 95 جذب هیات علمی در دانشگاه در حال بررسی است و طی یک سال آینده می توانیم متقاضیات را به عنوان عضو هیات علمی بپذیریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: