• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1885-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه:

تیم اقتصادی دولت باید توانایی جنگ اقتصادی علیه دشمن را داشته باشد

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت: تیم اقتصادی دولت باید نماد جنگ اقتصادی و مقابله با توطئه اقتصادی دشمن باشد.

حمیدرضا ترقی درگفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در رابطه با ترمیم تیم اقتصادی دولت اظهار کرد: انتظار این بود که کابینه اقتصادی نماد جنگ اقتصادی و مقابله با توطئه اقتصادی دشمن باشد و از تمامی عناصر در عرصه اقتصادی استفاده شود. 

وی تصریح کرد: عناصر  اقتصادی باید توانایی لازم برای مقابله با توطئه‌های جنگ اقتصادی دشمن و آمریکا را داشته باشند و بتوانند بر مشکلات اقتصادی که در اثر سو مدیریت در داخل و بعضا فشارهای خارجی به وجود آمده غلبه پیدا کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون مهمترین مشکل و معضل کشور در حوزه اقتصادی است و مسئله اولویت دار کشور به شمار می‌آید و دولت باید تلاش کند تا این مشکلات برطرف شود.

وی عنوان کرد: هستی جامعه و کشور در دست دولت و مجموعه قوانین و مقررات است و دست رئیس جمهور در واگذاری مسئولیت‌ها به افراد باز است، مگر اینکه محدودیتی از سوی جریان‌های فشار بر دولت وجود داشته باشد آن هم جریان‌هایی که خودشان را  طلبکار دولت می‌دانند و در انتخابات کمک‌هایی را به دولت داشته‌اند و به نظر من محدودیت برای تغییر مدیران برای دولت قابل پذیرش نیست. 

وی افزود: بنابراین در انتخاب افراد اگر محدودیتی وجود دارد ناشی از  این است که دولت روی طیفی کار می‌کند و از عناصری می‌خواهد استفاده کند که آن‌ها تعدادشان زیاد نیست و توانایی لازم برای انجام یک مسئولیت را ندارند ولی اگر خودش نگاهش را بازتر کند و خود را به طیف جریان فکری و حزبی خود محدود نکند، نیروی فراوانی برای معرفی وجود دارد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: