• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3686-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد:

لزوم برنامه‌ریزی هدفمند برای اوقات فراغت دانشجویان

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد توجه به دانشجویان خوابگاهی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید برای زمان فراغت دانشجویان به صورت هدفمند برنامه‌ریزی کرد تا در برنامه‌های فرهنگی، ملی و مذهبی مشارکت داشته باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، محمد رضا دارابی در دیدار با معاون دانشجویی فرهنگی این دانشگاه و مدیران این حوزه با بیان اینکه دانشجویانی که وارد دانشگاه می شوند از مناطق مختلف کشور و با فرهنگ ها و دیدگاه های مختلفی هستند، اظهار کرد: باید در میان دانشجویان حضور یافت و نظرات و پیشنهادهای آنان را شنید و مورد پیگیری قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان در اولین مرحله ورود به دانشگاه با حوزه دانشجویی و آموزشی در ارتباط هستند، اظهار کرد: در چند سال اخیر اقدامات منسجم و هماهنگی که در زمینه نام نویسی دانشجویان انجام شده موجب افزایش رضایت مندی و همچنین ارتباط مناسب با دانشجویان شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با تاکید بر اینکه باید خدمات ارائه شده به دانشجویان از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، اظهار کرد: روحیه دانشجویان مطالبه گر و پرسش گر است و باید خواسته های منطقی و قابل انجام مورد توجه قرار گیرد.

دارابی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگ دانشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: باید تمامی مناسبت های ملی و مذهبی در دانشگاه مورد توجه قرار گیرد و برای آن برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.
وی افزود: بایستی تمام فضاهای دانشگاه در مناسبت های ملی و مذهبی تحت تاثیر قرار بگیرند و در این زمینه می توان از تجربیات و ظرفیت های درون و برون سازمان نیز استفاده کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گسترش برنامه های ورزشی را زمینه ساز ایجاد فضای سالم و پرنشاط در دانشگاه عنوان و اظهار کرد: باید از تمامی زمینه های ورزشی در سطح دانشگاه استفاده و دانشجویان را نیز به مشارکت در این برنامه ها تشویق کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: