• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3986-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

توسط دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) صورت می‌گیرد؛

جذب و حمایت از ایده‌های نوآورانه و خلاق در حوزه صنایع فرهنگی و سوغات زائر

معاون پژوهشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: برای نخستین بار ایده‌های نوآورانه و خلاق دانشجویان در حوزه صنایع فرهنگی و سوغات زائر جذب و حمایت می‌شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، ابراهیم دانشی فر با بیان این خبر افزود: مرکز نوآوری دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) برای نخستین بار ایده‌های نوآورانه و خلاق دانشجویی را در حوزه صنایع فرهنگی و سوغات زائر جذب و برای رسیدن به محصول نهایی از آن‌ها حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه مرکز نوآوری این دانشگاه، مرکزی برای تبدیل ایده‌ها و طرح‌ها به محصولات است،  اظهار کرد: عموم دانشجویان دختر و پسر می‌توانند در قالب فرم‌های تعیین شده ایده‌های خود را در محورهای بازی، طراحی لباس و اسباب بازی به دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه در پردیس رضوان و اسرار و یا وب سایت دانشگاه امام رضا(ع) ارائه کنند تا مورد ارزیابی قرار گیرد. 

معاون پژوهشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) با بیان اینکه برای نخستین بار به منظور انسجام بخشی، تقویت ساختار و تسریع در اجرای برنامه ها، کارگروه سوغات فرهنگی زائر با حکم تولیت معزز آستان قدس رضوی تشکیل شده است، گفت:  محصولات با رویکرد ترویج آموزه‌های رضوی، سبک زندگی ایرانی- اسلامی، هویت بخشی و الگوسازی در ذیل سوغات فرهنگی و صنایع خلاق یکی از اقدامات راهبردی آستان قدس رضوی است، از این رو ایده‌های نوآورانه و خلاق دانشجویان در این عرصه جذب و حمایت می‌شود تا این ایده‌ها به تولید محصول برسد.

دانشی فر افزود: عموم دانشجویان دانشگاه امام رضا(ع) می‌توانند تا پایان آبان ماه سال 97 ایده‌های خود را در قالب شرح کار مربوط آماده و در فرآیند داوری و سنجش از سوی متخصصان این مرکز قرار دهند تا در صورت تأیید و پذیرش، وارد سایر مراحل علمی و اجرایی این مرکز شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: