• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-2988-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

پیروزی دراماتیک پیام در مهران

پیام خراسان در چهارمین هفته از سوپرلیگ والیبال، میهمان خود شهرداری تبریز را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در چهارمین هفته از سوپر لیگ والیبال کشور، پیام خراسان در سالن مهران مشهد، توانست میهمان خود شهرداری تبریز را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب کند.

پیام خراسان که همانند دیدار خانگی پیشین خود از حمایت هوادارانش بهره‌مند بود، برای دومین پیروزی خود پا به میدان گذاشته بود. احسان اصولی نماینده شورای شهر مشهد و امیر زارعی معاون اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی از تماشگران ویژه این دیدار بودند.

پیام خراسان که ست نخست را به خوبی و با اختلاف ۵ پوئن آغاز کرده بود، در ادامه با اشتباهات فردی و ناهماهنگی بازیکنان، این ست را نتیجه ۲۶ بر ۲۴ واگذار کرد.

پیام خراسان در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۴ به پیروزی رسید. اشتباهات داوری در این دو ست با اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی پیام همراه بود که داور این بازی با نشان دادن کارت زرد به سعید مصطفی‌وند کاپیتان پیام خراسان، به اعتراضات پایان داد.

شهرداری تبریز که از خلاقیت امیر حسینی بازیکن مشهدی خود بهره‌مند بود، برای پیروزی پا به میدان گذاشته و به دنبال ثبت نخستین پیروزی در لیگ بود. شهرداری در این ست توانست با نتیجه  ۲۵ بر ۱۳ بر میزبان خراسانی خود غلبه کرده تا کار این بازی سخت و سنگین به ست پنجم کشیده شود.

نماینده والیبال خراسان در آغاز ست پنجم با اشتباهات فردی تا آستانه واگذاری کل بازی پیش رفتند، اما در حالیکه شهرداری با نتیجه ۱۴ بر ۱۰ از پیام پیش بود، دفاع‌های موفق و بی‌نقص سعید مصطفی‌وند توانست پوئن‌های عقب افتاده را جبران و از یک باخت خانگی جلوگیری کند. پیام خراسان در نهایت ست پنجم را با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ به سود خود به پایان رساند تا دومین پیروزی خود در لیگ برتر را دشت کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: