• جمعه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-5184-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

ایجاد زنجیره‌های ارزش افزوده بر اساس مزیت‌های منطقه‌ای با طرح تکاپو

استاندار خراسان رضوی گفت:طرح تکاپو یکی از طرح‌هایی بوده که زنجیره‌های ارزش افزوده را بر اساس مزیت‌های عمومی و منطقه ای ایجاد کرد. 

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان ظهر امروز در بازدید از رونمایی طرح توسعه ارزش‌های روستایی (تار) در یک کارخانه تولید زعفران، اظهار کرد: این ایجاد زنجیره تولید و ارزش افزوده از روستا که تولیدکننده هستند تا رسیدن به  صادرات بسیار طرح مهمی است.

وی ادامه داد: وزارت کار در این دوره این اقدام را شروع کرد و امید داریم با توسعه این امر در بخش‌های مختلف، شاهد افزایش سهم درآمدی روستاییان و تولیدکنندگان خود باشیم.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: این امر خود به تنهایی یک پیام خوبی برای عدالت اجتماعی و توزیع ثروت در کشور دارد.

رشیدیان با بیان اینکه خدا را شاکریم که این طرح در استان خوب پیش رفته است، خاطرنشان کرد: طرح تکاپو نیز یکی از طرح‌هایی بوده که زنجیره‌های ارزش افزوده را بر اساس مزیت‌های عمومی و منطقه ای ایجاد کرد و خوشبختانه از این ظرفیت‌های به نفع تولید و اشتغال‌زایی استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح تکاپو در سال گذشته در استان ما برای بیش از ۲۲ هزار نفر اشتغال ایجاد کرد، تصریح کرد: در این شرایط کشور که در جنگ اقتصادی قرار داریم، طرح‌های این چنینی در تقابل با این حرکات دشمن قرار می‌گیرد، ما در حوزه تولید، فعالیت‌های علمی، اقتصادی، اجتماعی و ... ظرفیت‌های بالایی داریم که باید از آن بهره ببریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: