• جمعه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-5284-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی خراسان رضوی:

انتظار ما اعتماد به کارآفرینان است

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: انتظار ما، اعتماد به کارآفرینان است که حرف آن‌ها را با حوصله بشنویم.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، علی شریعتی‌مقدم، ظهر امروز در بازدید از رونمایی طرح توسعه ارزش‌های روستایی (تار) در یک کارخانه تولید زعفران، اظهار کرد: عزم ملی برای توسعه و جهش صادرات امری مهمی است. همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.

وی ادامه داد: ما کارآفرینان در بخش عمل و اتصال با مردم همواره تلاش خواهیم کرد که رو به پیشرفت و توسعه گام برداریم و مشکلات بر سر راه خود را تا حد امکان رفع و تحمل کنیم.

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی خراسان رضوی بیان کرد: بسیاری از کارگران، کارآفرینان و مسئولین ما شکست ناپذیر هستند و در برابر مشکلات مقاومت خواهند کرد.

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی خراسان رضوی عنوان کرد: در سال گذشته واحد تولیدی بنده به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شد، اما متاسفانه امسال نتوانستیم صادرات انجام دهیم. 

شریعتی مقدم بابیان اینکه امروزه نمی‌توانیم به مشتریان خود قیمت ارائه کنیم، تصریح کرد: امروز باید واقعیت‌هایی را مانند محیط کسب و کار، انتقال ارز، خرید مواد اولیه و کاهش ارزش پول ملی برای صادرات و تولید خود بازنگری کنیم و بر اساس آن بازنگری تعاریف جدیدی را ارایه دهیم.

وی تاکید کرد: انتظار ما، اعتماد به کارآفرینان است و اینکه حرف آن‌ها را با حوصله بشنویم. در بخش تعهد ارزی نیز می‌دانیم که آقای شریعتمداری پیگیر خواهند بود تا این مشکل حل شود.

رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی خراسان رضوی با بیان اینکه ما در روستاهای خود ظرفیت‌های نهفته‌ای داریم که باید از آن ها نهایت بهره را ببریم، افزود: یکی از آرزوهای من این است که با کاهش ۵۰ درصدی مصرف بتوانیم ارزش تولیدات کشاورزی استان را حفظ کنیم. در بخش تار که توسعه ارزش‌های روستایی است، ما به دنبال کشف ارزش‌ها هستیم. 

وی با بیان اینکه در طرح تار سازمان و وزارت جهادکشاورزی بسیار ما را همراهی کردند، تاکید کرد: همچنین این سازمان‌ها تاکید بر کشاورزی قراردادی دارند ‌و این امر سبب می‌شود که تکلیف تولیدکننده روشن باشد و بازار نیز مشتری داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: