• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-3185-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت ۱۳ آبان

جبهه پیروان خط امام و رهبری با انتشار بیانیه‌ای بر لزوم پاسداشت روز ۱۳ آبان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، در بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری آمده است؛

جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز و دانشجو، تداوم روحیه استکبارستیزی را رمز ماندگاری و تداوم انقلاب اسلامی دانسته و آن را تابلوی بصیرت و هوشمندی ملت ایران  تلقی می‌نماید.

 همزمان شدن تحریم‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی با رخدادهای سه‌گانه تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه درسال ۱۳۴۲، کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی درسال ۱۳۵۷و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درسال ۱۳۵۸، باردیگر سردمداری شیطان بزرگ را درنظام سلطه علیه مردم حق‌طلب ایران یادآور می‌گردد و حقانیت و درستی راه مردم عزیز ایران را در چهار دهه گذشته در مبارزه مداوم با زورگویی آمریکا بیش از پیش آشکار می‌سازد و حفظ مرزبندی با این دشمن آشکار و عدم سازش در برابر زورگویی‌های آمریکای جنایتکار را متذکر می‌گردد.

جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی همچنان شعار راهبردی مرگ بر آمریکا را تابلوی وحدت و اراده ملت غیور ایران، نشانگر بارز جبهه مقاومت در میهن اسلامی و منطقه و نماد استکبارستیزی مردم ایران می‌داند.

 چهار دهه مقاومت ملت ایران به مستضعفان جهان آموخت که می‌توان با اراده‌ای محکم و استوار با قدرت‌های سلطه‌گر و استعماری مبارزه و با غرور مقدس در برابر زورگویان حماسه‌آفرینی و ایستادگی کرد.

 اینک درآستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اعلام می‌کنیم که با پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه و حکیم خود و حفظ وحدت و انسجام ملی علیرغم فشارهای استکبار جهانی همچنان از آرمان‌های بلند امام و رهبری پاسداری خواهیم کرد، رفتارهای ظالمان آمریکای جنایتکار و تحریم‌های ظالمانه آن را محکوم می‌کنیم و درمسیر اعتلای جمهوری اسلامی ازهیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. 

جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی . آبان ۱۳۹۷

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: