• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-4986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در آستانه‌ شهادت امام رضا(ع) و به تاسی از پیاده‌روی اربعین؛

دانشجویان عازم پیاده‌روی رضوی می‌شوند

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری پنجمین همایش دانشجویان زائر پیاده امام رضا(ع) با عنوان طریق رضوی به تاسی از پیاده‌روی اربعین، در آستانه‌ی ۲۹ صفر خبر داد.

مهندس «محمدهادی عسکری» در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: در آستانه‌ی سالروز شهادت امام رضا(ع)، پنجمین همایش دانشجویان زائر پیاده امام رضا(ع) با عنوان طریق رضوی به تاسی از پیادوروی اربعین با حضور دانشجویانی از  دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی گفت:  ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان با اولویت دانشجویان زیارت اولی ساماندهی شده‌اند و در ایام شهادت امام رضا(ع) در ملک‌آباد در محور نیشابور به مشهد، جمع می‌شوند و پس از یک روز پیاده‌روی به مشهد مقدس خواهند رسید و ۲ روز در حرم امام رضا (ع) مقیم خواهند شد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه دانشگاه امام رضا(ع) میزبان این دانشجویان خواهد بود، تصریح کرد:  ثبت‌نام این دانشجویان قبلا از طریق دانشگاه‌ها به صورت گروهی انجام شده و کاروان‌های دانشجویی در قالب ۱۵ دانشگاه شکل گرفته‌اند و امیدواریم در سال آینده شاهد حضور بیشتر دانشگاهیان در این برنامه‌ی فاخر و معنوی باشیم.

عسگری گفت: در این دو روز برنامه‌های ویژه‌ای برای دانشجویان تدارک دیده شده  و هزینه این فعالیت از محل کمک خیّرین و اعتبارات ستادی تامین خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: