• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-4588-5
  • خبرنگار : 15288
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی:

باید از بازیکنان پویندگان صنعت فجر تست دوپینگ گرفته‌شود

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: به سرپرست مسابقات گفتم که از بازیکنان تیم پویندگان صنعت فجر شیراز تست دوپینگ بگیرند، زیرا این سرعت و تن صدای دورگه برای بانوان غیرعادی بود.

زهرا بدلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، درخصوص شکست تیم هیات فوتبال خراسان رضوی مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز اظهار کرد: از داوری بسیار ناراضی هستم، اوت‌ها و کرنرها را اشتباه سوت می‌زدند و تشخیص‌ها غلط بود. خطاهایی که باید به نفع ما گرفته می‌شد را به نفع تیم حریف گرفتند.

وی درخصوص صحنه مشکوک به پنالتی در نیمه دوم عنوان کرد: خطا دقیقاً در محوطه جریمه بود. کمک داور پنالتی اعلام کرد اما نظرش را برگرداندند.

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی بیان کرد: بازیکنان ما در این بازی خوب بودند اما تیم مقابل بسیار باتجربه بود. به سرپرست مسابقات گفتم که از بازیکنان تیم مقابل تست دوپینگ بگیرند زیرا این سرعت برای بانوان غیرعادی است و تن صدای بازیکنان نیز دورگه بود. در بازی‌های قبلی چنین شرایطی نداشتیم و تنها این تیم این‌گونه است.

زهرا بدلی درخصوص کسب نتایج ضعیف تیم گفت: هنوز یک بازیکن باتجربه و بازی‌ساز دراختیار نداریم، وگرنه از بازیکنان حاضر رضایت دارم.

وی درخصوص جذب بازیکن در نیم فصل تصریح کرد: متاسفانه به دلیل نبود اسپانسر موفق به جذب بازیکن جدید نشدیم. لیگ را با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم و به دنبال باقی ماندن در لیگ برتر هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: