• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-5286-5
  • خبرنگار : 15219
  • منبع خبر : ----

معاون آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی اعلام کرد

تحصیل بیش از هزار دانشجو در 24 رشته دانشگاه علوم اسلامی رضوی

معاون آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: در حال حاضر یک هزار و 141 نفر دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حجت الاسلام محمد امامی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد، تصریح کرد: اکنون در دانشگاه علوم اسلامی رضوی 24 رشته در حال اجرا است که 6 رشته آن در مقطع دکتری، 13 رشته کارشناسی ارشد و پنج رشته کارشناسی است.

وی افزود: 105 نفر در مقطع دکتری، 324 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 714 نفر هم در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند و سه هزار و 25  نفر فارغ التحصیل در مقاطع مذکور داشتیم که عموما فارغ التحصیلان در مشاغل متناسب رشته خود مشغول به کار شدند.
 
معاون آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه طرح توسعه خود را ارائه داده و در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد رشته‌ای جدیدی در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: در سال جاری مجوز چهار رشته جدید از وزارت علوم دریافت شده که در سه رشته علوم اقتصادی گرایش بانکداری اسلامی، حکمت اشراق و دانش اجتماعی مسلمین دانشجو جذب شده است. 
 
امامی عنوان کرد: رشته‌های ارتباطات، مدیریت و علوم سیاسی بخشی از برنامه توسعه است و در زمینه وقف رشته‌های اقتصاد و فقه وقف، حقوق و مدیریت وقف در دست مطالعه است و تاکنون در زمینه وقف از هشت پایان نامه دفاع شده و در سال جاری هم پنج عنوان پایان نامه جدید تدوین شده که تا انتهای سال این تعداد تصویب خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: